Przygotuj samochód do zimy!

 

Koszt to tylko 29 zł (brutto).

W Twoim samochodzie sprawdzimy:

  • płyn hamulcowy
  • układ  chłodzenia
  • zawieszenie
  • układ hamulcowy
  • stan ogumienia
  • oświetlenie i ustawienie świateł
  • stan piór wycieraczek
  • akumulator
  • poziomu oleju silnikowego

W przypadku konieczności wykonania napraw oferujemy 20% rabatu na oryginalne części układu hamulcowego i  zawieszenia oraz ich wymianę a także 20% rabatu  na regulację geometrii zawieszenia.

Dodatkowo osoby które skorzystają z kontroli będą mogły kupić apteczkę samochodową w promocyjnej cenie 21 zł (zamiast 29 zł).

Czas trwania promocji od 22.10.2018 r. do 10.11.2018 r.

Promocja obowiązuje dla marek grupy FCA.

Poznań, Gorzysława 9
pon. – piątek: 6 – 22
sobota: 7– 14
tel. 61-87-32-200
serwis@pol-car.pl

Poznań, Więrzbięcice 2A
pon. – piątek: 7 – 19
sobota: 8– 15
tel. 61-833-44-27 w. 140

Gniezno, Poznańska 10
pon. – piątek: 7 – 19
sobota: 7– 14
tel. 61-42-66-777 w. 140
serwisg@pol-car.pl

Ostrów Wlkp, Krotoszyńska 18
pon. – piątek: 8 – 18
sobota: 8– 14
tel. 61-735-50-55 w. 140
serwiso@pol-car.pl

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AUTORYZOWANY SERWIS?
ODPOWIEDZIALNA NAPRAWA

W Autoryzowanym Serwisie używa się części i olejów spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. Autoryzowany Serwis posiada pełną ofertę części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie
niedogodności i skraca czas naprawy.

BEZPIECZEŃSTWO GRATIS

Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Autoryzowany Serwis sprawdzi kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią zużycie, np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują Cię o tym. Wszytko po to, byś wyjeżdżając z Autoryzowanego Serwisu, miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.

JAKOŚĆ ZA UCZCIWĄ CENĘ
Autoryzowany Serwis nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność, że podczas wymiany wykorzystane zostaną części oryginalne najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki. Masz również możliwość skorzystania z kontraktów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz, nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.
ZYSKASZ PRZY SPRZEDAŻY
W Autoryzowanym Serwisie masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.
NAPRAWA Z GWARANCJĄ
Autoryzowany Serwis daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.