• FCA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów indywidualnych i flotowych, ogłaszając wyprzedaż samochodów marek Jeep, Fiat i Alfa Romeo z rocznika modelowego 2018.
  • Do końca roku kompaktowy SUV Jeep Compass jest dostępny w przełomowym leasingu 100% i z pełnym, trzyletnim ubezpieczeniem OC/AC/NW za 1 zł.
  • Pozostałe modele marki Jeep również są objęte promocyjnym leasingiem 100% i rocznym pakietem ubezpieczeniowym za 1 zł.
  • Fiat Tipo, adresowany głównie do Klienta detalicznego, kosztuje teraz już od 43 900 zł.
  • Zakup większości modeli marki Fiat również można sfinansować w niezwykle atrakcyjnym leasingu 100%.
  • Alfa Romeo proponuje bezkonkurencyjny produkt finansowy w formie leasingu 100% na Giuliettę dostępną z dodatkowym rabatem w wysokości 9400 zł, Giulię, teraz tańszą nawet o 16 200 zł, oraz pierwszy SUV marki Stelvio, na którego rabaty sięgają 20 400 zł.

Ostanie dwa miesiące roku to okres wzmożonych wyprzedaży w salonach samochodowych. Osoby prywatne liczą na maksymalne rabaty, natomiast Klienci instytucjonalni realizują zakupy flotowe. W tym roku firmowe zakupy mogą się nasilić również w związku z planowanymi zmianami legislacyjnymi, dotyczącymi leasingów.

W odpowiedzi na oczekiwania rynku, FCA ogłasza wyprzedaż samochodów marek Jeep, Fiat oraz Alfa Romeo z rocznika modelowego 2018. Klienci indywidualni i biznesowi mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania z promocyjnymi leasingami lub wyjątkowych obniżek cen.

Jesienne wyprzedaże Grupy FCA otwiera Jeep z przełomową ofertą na model Compass. Do końca roku ten kompaktowy SUV jest dostępny w leasingu 100% oraz z pełnym, trzyletnim ubezpieczeniem OC/AC/NW za 1 zł. Również pozostałe modele tej amerykańskiej marki można teraz nabyć w ofercie promocyjnego leasingu 100% z rabatem do 20 000 zł.

Fiat, pozostający marką adresowaną głównie do Klienta detalicznego, jesienią kusi wyjątkowo atrakcyjnymi cenami na bestsellerową gamę Tipo. Przestronny, rodzinny Tipo Sedan z radiem i klimatyzacją kosztuje już od 43 900 zł. Oczywiście Fiat nie zapomina także o odbiorcach biznesowych, oferując im topowy leasing 100% na większość modeli marki.

Miłośnikom sportowych emocji marka Alfa Romeo proponuje bezkonkurencyjny produkt finansowy w formie leasingu 100% na Giuliettę dostępną z dodatkowym rabatem w wysokości 9400 zł, piękny sedan Giulia, teraz tańszy nawet o 16 200 zł, oraz podbijający polskie floty firmowe pierwszy SUV marki Stelvio, na którego rabaty sięgają nawet 20 400 zł.

Wyprzedaż w Salonach marek Jeep, Fiat i Alfa Romeo na modele z rocznika 2018 trwa do końca roku. Szczegóły dostępne u autoryzowanych Dealerów.