Compass

INNOWACYJNE PIĘKNO

Jako pierwszy poznaj całkowicie nowego Jeepa® Compassa Opening Edition. Prestiżowa i ekskluzywna wersja samochodu zadowoli osoby, które lubią się wyróżniać. Zostań pionierem i przekonaj się, jak wygląda doskonały mariaż tradycji z innowacyjnością w nowym samochodzie ze znakiem Jeep®, posiadającym najbardziej charakterystyczne cechy marki, dzięki którym stał się legendą motoryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal – od chromowanych listew nad oknami po siedmioszczelinowy grill – i napawać się pięknym, przyciągającym wzrok kształtem świateł LED. Silniejsza i jeszcze bardziej muskularna linia Jeepa® Compassa sprawia, że ten model zaskoczy Cię swoim wyglądem. Podziwiaj 18-calowe aluminiowe obręcze kół i odkryj ekskluzywne wnętrze z materiałami wysokiej jakości, wyposażone w najnowocześniejszą technologię z systemem multimedialnym Uconnect™ NAV z 8,4” ekranem dotykowym na czele. Doświadcz niezwykłych osiągów oferowanych przez dwa mocne silniki do wyboru.

Fiat 500L

Fiat 500L

ZASKAKUJĄCA STYLISTYKA

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition. Sylwetka samochodu wyprzedza trendy dzięki wyrazistemu charakterowi, podkreślonemu przez aerodynamiczne linie nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy nad oknami w efektowny sposób akcentują linię bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy Jeepa® Compassa to idealne miejsce dla osób, które lubią przyciągać uwagę.

PRZESUWAMY GRANICE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII

Przekonaj się, jak wygodne, proste i bezpieczne jest korzystanie ze smartfona wewnątrz Jeepa® Compassa Opening Edition, który umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, obsługę radia, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz oferuje wiele innych funkcji. Odkryj nowy sposób korzystania z funkcji łączności smartfona dzięki nowym opcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect™ 8.4” NAV. System Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości, korzystanie z telefonu oraz z Apple Music za pomocą funkcji Siri voice.

System Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wyszukiwania głosowego Google, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

ZNAJDŹ SWÓJ STYL

Nowy Jeepa® Compass Opening Edition toruje drogę kolejnym wersjom, które będą dostępne w nadchodzących miesiącach tego roku. Jeepa® Compass zapewnia wiele możliwości, oferując ponad 70 systemów bezpieczeństwa, bogaty wybór silników i łatwy dostęp do najnowszych technologii. Szeroka paleta kolorów i możliwość wyboru wnętrza pozwala kierowcy na dopasowanie samochodu do jego potrzeb. Śledź naszą stronę i dowiedz się więcej o rodzinie modeli Jeepa® Compass.

GALERIA MODELU

 

 

 

 

 

 

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

2
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18

pon. – piątek: 9 – 18;
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl

Pobierz katalog modelu
Pobierz katalog modelu
Compass-katalog-ogolny1.pdf
1.9 MiB
2161 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik 2017
Pobierz cennik 2017
Compass_cennik_-MY2017_1.pdf
578.0 KiB
2941 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik 2018
Pobierz cennik 2018
Compass_cennik-RP_2018-01.06.2018.pdf
645.2 KiB
1474 Downloads
Szczegóły