Fiat 500X

WYPOSAŻENIE

We wnętrzu podstawowej wersji Giulietty znajdują się: światła przednie i tylne w technologii LED, reflektory przednie w ciemnym wykończeniu, elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia, przednie klamki drzwi w chromowanym wykończeniu, tylny spojler, felgi stalowe 16” z oponami 205/55, mocowania Isofix do fotelików dziecięcych, ciemne wykończenie górnych części wnętrza pojazdu, panel deski rozdzielczej w kolorze szarym i wiele innych akcesoriów.

Fiat 500L

Fiat 500L

IDEALNA HARMONIA

Duże przednie reflektory wykonane w technologii LED w idealnej symetrii z lampami przeciwmgielnymi, nowy charakterystyczny dla marki Alfa Romeo grill, tarcza w kształcie odwróconego trójkąta nadają autu zdecydowanego, interesującego charakteru. Bok samochodu opiera się na silnych, muskularnych przetłoczeniach, opływowe linie i wyjątkowy, aerodynamiczny tył samochodu, zakończony sportowym zderzakiem i spoilerem oraz kształt tylnych świateł wykonanych również w technologii LED uzupełniają efekt końcowy samochodu kompaktowego. Oto Giulietta w eleganckim i zrównoważonym stylu – sportowym, a zarazem racjonalnym.

500l_5

Fiat 500X

TECHNOLOGIA

Wyposażenie standardowe obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne czuwające nad dynamiką i bezpieczeństwem jazdy. Komfort, bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów to główny cel, jaki stawia sobie model Giulietta. W związku z tym oferowany poziom bezpieczeństwa jest jednym z najwyższych w swojej kategorii. Dowodem na to jest uzyskanie najwyższej klasyfikacji w postaci pięciu gwiazdek w rygorystycznych testach Euro NCAP. Ale to nie wszystko. Zaawansowane przednie zawieszenie typu MACPHERSON i tylne typu MULTILINK zostały zaprojektowane by zapewnić stabilność nawet w najtrudniejszych warunkach jezdnych.

BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z istotnych zadań całkowicie nowej platformy Giulietty jest integracja systemów bezpieczeństwa i maksymalne wspomaganie ich działania.
Pod kątem zachowania kontroli nad pojazdem w każdej sytuacji, dokonano wieloaspektowej optymalizacji wszystkich elementów wpływających na bezpieczeństwo − począwszy od zespołów podwozia i zawieszenia kół, a na układzie hamulcowym i kierowniczym skończywszy.

Fiat 500L

GALERIA MODELU

 

 

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

2
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18

pon. – piątek: 9 – 18;
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl

Pobierz katalog modelu
Pobierz katalog modelu
GiuliettaMca_40p_POLONIA.PDF
5.8 MiB
2640 Downloads
Szczegóły
Pobierz katalog Quadriofoglio
Pobierz katalog Quadriofoglio
katalog_Giulietta_Mito_QV_PL.PDF
5.4 MiB
712 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik modelu 2017
Pobierz cennik modelu 2017
Cennik_AR-Giulietta_2017-08-01.pdf
1.1 MiB
1656 Downloads
Szczegóły
Pobierz katalog akcesoriów
Pobierz katalog akcesoriów
Giulietta_Lineac_katalog_PL.pdf
3.1 MiB
860 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik modelu 2018
Pobierz cennik modelu 2018
Cennik_Giulietta_2018.pdf
3.7 MiB
845 Downloads
Szczegóły