Jeep Renegade Nowy

ŚWIAT PRZYGODY CZEKA NA NAS

Rozpocznij swoją podróż samochodem wyposażonym niemal na każdą okoliczność. Nowy Jeep® Renegade to SUV, który oferuje wszystko, czego potrzebuje kierowca unikając jednocześnie tego co zbędne. Nowy wygląd nadwozia wyróżnia się na drodze a zaawansowane funkcje bezpieczeństwa - dostępne w standardzie we wszystkich wariantach - wraz z całkowicie nowymi silnikami benzynowymi i przeprojektowanymi silnikami Diesla pozwolą Ci ze spokojem i w poczuciu pełnego bezpieczeństwa cieszyć się osiągami. Przygotuj się na nowe przeżycia.

Nowy Jeep Renegade

Nowy Jeep Renegade

ODŚWIEŻONY, PONADCZASOWY STYL MARKI JEEP®

Od unowocześnionej linii nadkoli po pakiet nowych świateł LED, nowy Jeep® Renegade jest zawsze na miarę czasów. Nowy Jeep® Renegade jest w pełni przygotowany do eksploracji nowych szlaków lub jazdy po mieście.

Nowy Jeep Renegade

Nowy Jeep Renegade

Nowy Jeep Renegade

RUSZAJ PRZED SIEBIE

Przy największej w klasie przestronności, funkcjonalności przestrzeni ładunkowej bagażnika, licznych schowkach, większej przestrzeni na wysokości głowy oraz maksymalnej szerokości w swojej kategorii, nowy Jeep® Renegade oferuje wystarczająco dużo przestrzeni dla komfortu, którego szukasz... oraz wiele więcej.

POKONUJ PRZESZKODY

Nowy Jeep® Renegade dostępny jest z dwoma systemami napędu 4x4, z których każdy posiada możliwość odłączenia tylnej osi, a co za tym idzie płynnego przełączania między napędem na dwa lub cztery koła. Renegade Trailhawk® z systemem Jeep® Active Drive Low potwierdza, iż zasługuje na znaczek Trail Rated® oznaczający znakomite osiągi w różnych warunkach.

Nowy Jeep Renegade

GALERIA MODELU

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

2
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18

pon. – piątek: 9 – 18;
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl

Pobierz cennik 2019
Pobierz cennik 2019
Renegade_cennik-RP_2019_2.pdf
1.0 MiB
667 Downloads
Szczegóły