Fiat 500X

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie Nowego Ypsilona zostało zaprojektowane tak, aby udoskonalić jakość każdej spędzonej w nim chwili: dźwiękoszczelna kabina daje wyciszenie, szyberdach GranLuce rozświetlone wnętrze o niezrównanym komforcie dzięki siedzeniom typu „slim”. Komfort to także możliwość dopasowania i wybór z trzech wersjji wyposażenia – Silver, Gold, Platinum oraz dwóch wersji wykończenia: Romantic Gold oraz Urban Black. Poczynając od wariantu bardziej dynamicznego, kończąc na ekskluzywnym, Nowy Ypsilon zawsze zapewnia idealnie dopasowany styl jazdy.

Fiat 500L

Fiat 500L

NOWY WE WSZYSTKIM, ALE W STYLU ZNANYM OD ZAWSZE

Ypsilon zmienił się, ale ciągle pozostaje wyjątkowy. Narodził się Nowy Ypsilon: miejskie auto osiągnęło klasę premium. Kompaktowy samochód, ale o wielkim komforcie i imponującym wyposażeniu. Ekskluzywny, lecz dostępny dla wszystkich. Prawdziwa perła wzornictwa i technologii w obrębie zaledwie 3,84 m

500l_5

Fiat 500X

TECHNOLOGIA

Zaawansowany technologicznie i ekologiczny, posiadający system Start&Stop, który automatycznie wyłącza silnik przy każdym zatrzymaniu pojazdu i uruchamia go przy ruszaniu; EcoTrend – wskaźnik oszczędnej jazdy pozwalający na ograniczenie zużycia paliwa i emisji spalin; SmartFuel – urządzenie zastępujące tradycyjny korek wlewu paliwa, ułatwiające tankowanie i eliminujące ryzyko wycieku paliwa; opony o niskim oporze toczenia, aby połączyć wysokie osiągi z troską o środowisko.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczny – z reflektorami ksenonowymi, tylnymi światłami LED i systemem parkowania Magic Parking. Interaktywny – z Blue&Me-TomTom LiveTM, integrującym zarządzanie telefonem, nawigacją i odtwarzaczem media player poprzez dotykowy ekran i przyciski na kierownicy. W praktyce wygląda to tak – Ty myślisz tylko o jeździe, Ypsilon panuje nad całą resztą.

Fiat 500L

GALERIA MODELU

 

 

 

 

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

Pobierz katalog modelu
Pobierz katalog modelu
ypsilon_broszura_2011.pdf
1.8 MiB
600 Downloads
Szczegóły