POL-CAR: Twój salon i serwis w Wielkopolsce

Od 1 grudnia zapraszamy do naszej głównej siedziby przy ul. Gorzysława 9

 

Dziękujemy za wieloletnie zaufanie i korzystanie z naszych usług.

Niestety z dniem 30 listopada w związku z końcem umowy dzierżawy musimy zakończyć działalność naszego oddziału przy ul. Wierzbięcice 2a.

Mamy nadzieję, że mimo to zostaną Państwo z nami, bowiem nadal będziemy do Państwa dyspozycji w naszej głównej siedzibie w Poznaniu przy ul. Gorzysława 9.

 

Sprawdź jak dojechać

 

Prowadzimy tu salony sprzedaży i autoryzowane serwisy m.in.:

 

Można tu również ubezpieczyć samochód, mieszkanie, uzyskać kredyt lub leasing, czy też zdecydować się na zakup samochodu używanego.

 

Przy serwisie znajduje się także Stacja Kontroli Pojazdów – czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 19,
a w sobotę od godz. 7 – 14. Istnieje również możliwość zakupu części, akcesoriów oraz wymiany i sezonowego przechowania opon.

Wizytę w serwisie najlepiej zgłaszać pod numerem telefonu 61 8732 200. Kontaktować będziecie mogli się  Państwo również bezpośrednio z Waszymi dotychczasowymi Doradcami, znanymi z serwisu na Wierzbięcicach:

  •   Przemysławem Szymczakiem  tel.: 601 562 138,          
  •   Waldemarem Kubiakiem  tel.: 663 343 464,

oraz z salonu:

  •   Piotrem  Wiśniewskim tel.: 669 255 223.

Dla klientów dotychczas korzystających z serwisu na Wierzbięcicach przygotowaliśmy specjalne ceny oraz dodatkowe usługi jak np. możliwość dowozu auta do serwisu na Gorzysława– szczegóły u Doradców.

Informacje o aktualnej ofercie, promocjach, warunkach zakupu znajdują się na naszej stronie internetowej:   www.pol-car.pl