Rosnące ceny paliw stały się faktem, litr oleju napędowego na stacjach benzynowych podrożał w ciągu jednego tygodnia października, aż o 70 groszy! Drożeje również benzyna. Perspektywy nie są optymistyczne. Niestety jako użytkownik samochodu nie mamy wpływu na ceny na stacjach paliw. Tym na co mamy wpływ jest stan techniczny naszego pojazdu, a wiele osób zapomina, że zły stan techniczny pojazdu wpływa na wzrost zużycia paliwa. Czasem bywa ono drastycznie za wysokie!

Na zwiększone zużycie paliwa wpływa m.in.:

– niedrożny filtr powietrza
– niepoprawna geometria pojazdu (brak odpowiedniej zbieżności kół),
– niepoprawne działanie / uszkodzenie sondy lambda,
– ciśnienie opon
– stan opon, głębokość bieżnika
– zużyte świece zapłonowe,
– uszkodzenia przepływomierza powietrza,

To tylko niektóre z wielu czynników, które mogą drastycznie zwiększyć spalanie paliwa w Twoim samochodzie! Nie wszystkie jesteś w stanie skontrolować na własną rękę, a kontrola poszczególnych elementów bywa często kosztowna. POL-CAR przygotował jednak specjalną promocję, gdzie w jednym miejscu za 199 zł brutto będą mogli Państwo sprawdzić swój samochód i skontrolować układy odpowiadające za obniżenie poziomu zużycia paliwa.

„ECO JAZDA” to promocja nastawiona na kontrolę układów mających wpływ na obniżenie zużycia paliwa.

W skład promocji wchodzi:

 1. Sprawdzenie zbieżności kół – ewentualna regulacja płatna oddzielnie
 2. Sprawdzenie oporów toczenia
 3. Sprawdzenie filtra powietrza – ewentualna wymiana w cenie usługi!
 4. Diagnostyka komputerowa układu zapłonowego, wtryskowego oraz parametrów pracy sond lambda.
 5. Sprawdzenie opon – głębokość bieżnika, stan (wizualnie) i regulacja ciśnienia zgodnie z wytycznymi producenta

Koszt 199 złotych brutto

Promocja trwa do 30.06.2023 r.

Najniższa cena z przed 30 dni przed promocją 299 zł brutto.

  Umów się na wizytę serwisową

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administarotem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)