Sprawdź nasz Katalog promocji serwisowych i skorzystaj ze specjalnej oferty obejmującej między innymi:

Rabat do 20% na części zamienne – akumulatory Eurorepar, pióra wycieraczek, żarówki oraz wiele innych.

Zimowy bilans auta za jedyne 129 zł brutto. W ramach jego zakresu serwis sprawdzi w Twoim aucie wiele istotnych w okresie zimowym elementów, mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Serwis sprawdzi między innymi: ogumienie, stan piór wycieraczek i elementów oświetlenia zewnętrznego, zweryfikuje układ hamulcowy oraz poziom i jakość płynów eksploatacyjnych.

Ceny specjalne przy zakupie opon zimowych.

Rabat do 15% na zakup oryginalnych akcesoriów na zimę.

Szczegółowe informacje dotyczące zastosowania wymienionych akcesoriów są dostępne u Doradców Serwisowych Klienta.

Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów
Promocja trwa do 15.03.2024 r.

 

ZOBACZ KATALOG

 

  Umów się na wizytę serwisową

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administratorem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)