Umów się na wizytę i skorzystaj z promocji serwisowych u dealerów Fiat Professional. Poznaj naszą ofertę opon zimowych, a także wykonaj jesienny bilans auta oraz skorzystaj z super rabatów na części, akcesoria i usługi serwisowe.
OPONY ZIMOWE | CENY SPECJALNE

Pamiętaj! Korzystając z dwóch kompletów kół – letnich i zimowych – zdecydowanie wydłużasz czas ich użytkowania. Ogumienie sezonowe, dostosowane do warunków atmosferycznych i drogowych, zużywa się zdecydowanie wolniej.

Poznaj korzyści stosowania dobrych opon zimowych:

 • Krótsza droga hamowania
 • Lepsza przyczepność
 • Precyzyjne prowadzenie
 • Lepsza amortyzacja
 • Większa przyjemność jazdy

  Umów się na wizytę serwisową

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administratorem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)