Jeep Abonament dla firm

  • bez wpłaty własnej na 36 miesięcy
  • ubezpieczenie na 3 lata w cenie raty
  • pakiet serwisowy na 3 lata w cenie raty (ubezpieczenie AC/OC/NW, serwis, przeglądy i rejestracja)
  • roczny limit przebiegu 200 000 lub 30 000 km
  • gwarancja możliwości zwrotu samochodu na koniec umowy

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?    Zadzwoń już teraz    61-873-21-44

 

Program FCA Abonament dotyczy nowych samochodów marki Jeep – modeli Jeep® Renegade, Jeep® Compass, Jeep® Cherokee, Jeep® Wrangler oraz Jeep® Grand Cherokee®. Skierowany jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.
Operatorem programu FCA Abonament jest firma Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
W ramach stałej opłaty miesięcznej, różnej dla każdego modelu, Klient użytkuje samochód w okresie 36 miesięcy z przebiegami 20 000 lub 30 000 km rocznie. Wpłata własna wynosi 0%. W ramach opłaty miesięcznej operator pokrywa koszty związane z rejestracją samochodu, jego ubezpieczeniem (OC/AC/NNW) oraz kosztami związanymi z przeglądami serwisowymi w interwałach czasowych i kilometrowych określonych przez producenta samochodu. Po ustalonym w umowie okresie użytkowania samochód jest zdawany przez Klienta operatorowi programu. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora realizowana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej.

Szczegóły programu dostępne są u wybranych Autoryzowanych Dealerów Jeepa® oraz na stronie internetowej programu: abonament.jeep.pl. Prezentowany materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Niektóre opcje wyposażenia prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą.

KONTAKT

Salon Jeep
Poznań, Gorzysława 9
pon. – piątek: 8 – 18
sobota: 8 – 14
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl
Salon Jeep
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18
pon. – piątek: 9 – 18
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl