Umów się na jazdę próbną

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administatorem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)

   

  KIA POL-CAR zaprasza na Festiwal Samochodowych Nowości w Galerii Posnania!

  Doświadcz niezapomnianego święta motoryzacji na Festiwalu Samochodowych Nowości, gdzie KIA POL-CAR jest obecna z najnowszymi modelami tej koreańskiej marki. Przyjdź i odkryj nowe wymiary jazdy oraz technologiczne innowacje w samochodach marki KIA.

  Doświadcz Jazdy Testowej od Ręki!

  W trakcie festiwalu oferujemy niepowtarzalną okazję – wypełnij powyższy formularz kontaktowy, który umożliwi Ci odbycie jazdy testowej praktycznie od ręki, w zależności od dostępności samochodów DEMO danego dnia. To idealna okazja, by poczuć emocje związane z prowadzeniem najnowszych modeli KIA dostępnych na rynku!

  Wypełnienie formularza niezobowiązującego jest proste i szybkie. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin oraz szczegóły dotyczące jazdy testowej. Przekonaj się o wyjątkowym komforcie, nowoczesnym designie oraz zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, jakie oferują pojazdy KIA.