Umów się na jazdę próbną

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administarotem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)

  • PRZEDPREMIEROWY POKAZ MODELU JEEP AVENGER JUŻ 14 I 15 MARCA W SALONIE POL-CAR!
  • Nowy, w pełni elektryczny Jeep® Avenger został uznany za Najlepszy Rodzinny SUV 2023 roku w plebiscycie Women’s World Car of the Year (WWCOTY).
  • Zespół 63 jurorek WWCOTY pochodzących z 45 krajów wybrał Jeepa Avengera, który w kategorii „Family SUV” wyprzedził 12 innych modeli.
  • Avenger zyskał uznanie jury za „udany design i doskonałe możliwości terenowe” oraz za to, że jest „zobowiązaniem na przyszłość, które klienci docenią”.
  • Avenger przejdzie teraz do rundy finałowej, aby walczyć o główną nagrodę WWCOTY, która zostanie ogłoszona 8 marca, w Międzynarodowym Dniu Kobiet.
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, Jeep Avenger B-SUV jest pierwszym w historii marki samochodem z napędem elektrycznym (BEV).