Użytkowanie przez przedsiębiorców wynajętej floty samochodów, zarządzanej przez specjalistów jest niezwykle wygodne i opłacalne. W wielu krajach europejskich nawet do 90% samochodów ciężarowych i specjalistycznych użytkuje się w formie najmu na czas określony. Również na polskim rynku coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie ponieważ daje im to wymierne korzyści.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wynajmu samochodów i przez ten czas spełniliśmy oczekiwania wielu klientów. Firmy korzystające z naszych usług uwalniają się od licznych problemów i kosztów z związanych z zakupem, utrzymaniem i obsługą parku samochodów firmowych. Znaczny ciężar biznesowego ryzyka przejmujemy na siebie oferując kontrahentowi wyjątkowo korzystne, indywidualnie uzgadniane zasady współpracy.

Aby uzyskać wstępną informację o warunkach indywidualnej oferty długoterminowego wynajmu lub wypożyczenia auta na jeden czy kilka dni – prosimy o kontakt: tel. 61 87 32 119 lub email: wynajem@pol-car.pl

Przykładowe pojazdy z naszej floty:

seicento-van-41-3-423
Fiat Seicento VAN 1,1 MPI z instalacją gazową –
wynajem od 520 zł + VAT/m-c

 

 

 

 

 

 


Fiat Panda Van 1,2 MPI z instalacją gazową i klimatyzacją–
wynajem od 570 zł + VAT/m-c

 

 

 

 

160331_fiat-professional_fiorino_01
Fiat Fiorino Cargo 1,3 MJet lub 1,4 z instalacją gazową -
wynajem od 890 zł + VAT / m-c

 

 

 

 

 

500-cult_12
Fiat 500 1,2 69 KM -
wynajem od 850 zł + VAT / m-c

 

 

 

 

 

leon-275-maly
Seat Leon 1,4 TSI 125 KM –
wynajem od 1350 zł +VAT/ m-c

 

 

 

Podane ceny są przykładowe dla wynajmu z miesięcznym limitem przebiegu wynoszącym 1500 km, zawierają koszty czynszu, ubezpieczenia, serwisu, opon.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, a prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Szczegóły dotyczące warunków wynajmu dostępne w Dziale Wynajmu POL-CAR, Poznań ul. Gorzysława 9, tel. 61 87 32 119, wynajem@pol-car.pl

Warto więc przytoczyć podstawowe zalety wynajmu długoterminowego oferowanego przez POL-CAR:

  • Uwolnienie się od konieczności finansowania zakupu pojazdów i angażowania własnego kapitału.
  • Dostęp do szerokiej gamy modeli samochodów osobowych i dostawczych marek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, IVECO Daily i Seat  z możliwością doboru wersji i wyposażenia do indywidualnych potrzeb
  • Elastyczność – możliwość doboru optymalnego okresu najmu, finansowania wszystkich kosztów związanych z przeglądami okresowymi, naprawami, itp.
  • Samochody posiadające pełne ubezpieczenie OC/AC/NW oraz Assistance, które zapewnia usprawnienie samochodu w miejscu wystąpienia awarii lub dostarczenie pojazdu do najbliższego autoryzowanego Dealera.
  • Szeroka sieć współpracujących ASO gwarantująca szybkość i wysoką jakość usług serwisowych
  • Zapewnienie stałej mobilności floty dzięki samochodom zastępczym użyczanym na czas naprawy lub przeglądu.
  • Eliminacja problemów związanych ze sprzedażą zużytego parku samochodowego.
  • Unikanie nieprzewidzianych wydatków związanych z zakupem opon zimowych itp. oraz ich składowaniem.
  • Uwolnienie się od konieczności załatwiania procedur likwidacji szkód komunikacyjnych z towarzystwami ubezpieczeniowymi.