Abarth 124 spider wystąpił w roli gwiazdy u boku Stinga i Shaggy’ego. Prezentuje się w całej swojej okazałości w oficjalnym wideoklipie do ich nowego singla „Gotta Get Back My Baby”, wyprodukowanego przez Teflon (Wyclef Jean, Fat Joe, Ruff Ryders) i Martina Kierszenbauma (Sting, Mylène Farmer, Lady Gaga), pochodzącego z albumu 44/876, który od 17 tygodni zajmuje pierwsze miejsca na liście utworów Reggae Billboardu. Dla opublikowanego na YouTube oficjalnego wideoklipu, który w ciągu kilku dni odnotował ponad 2,3 miliona odsłon, inspiracją były filmy i seriale telewizyjne z lat 80. i 90., których bohaterami byli tzw. Buddy Cop (dosłownie: przyjaciele policjanci). Przykładem tego typu filmów mogą być „Miami Vice” czy „Bad Boys”.
Reżyseria wideoklipu została powierzona Michaelowi Garcii. Bohaterami rozgrywającego się w Miami filmu są Sting i Shaggy, występujący w charakterze detektywów, którzy chcą przekonać swojego przełożonego, by dał im spidera („going to need the spider”), to znaczy wielokrotnie nagradzanego Abartha 124 spider, którym jeździliby po South Beach, czyhając na najbardziej niebezpieczną kobietę w kraju („the most dangerous woman in the country”). Co mogłoby się nie udać?
Także marka Fiat promuje video na całym świecie za pośrednictwem swoich kanałów cyfrowych i społecznościowych, na przykład w Stanach Zjednoczonych na Instagramie,TwitterzeFacebooku i YouTubie.

„Cały czas podejmujemy prawdziwe, innowacyjne wyzwania marketingowe, angażujące wszystkie marki FCA. W tym przypadku, charakter marki Abarth pozwala nam na większą odwagę i żartobliwość we współpracy z naszymi muzycznymi partnerami”, powiedział Olivier Francois, dyrektor marketingu i szef marki Fiat koncernu FCA. „Dla Abartha 124 spider to bardzo duże wyróżnienie wziąć udział w najnowszym wideoklipie dwóch artystów pokroju Stinga i Shaggy’ego, prawdziwych muzycznych legend”.

Album Stinga i Shaggy’ego zatytułowany 44/876 (Cherrytree/A&M/Interscope Records) można pobrać w formie cyfrowej digital dowload za pośrednictwem usług streamingu i cyfrowej subskrypcji. Pierwotną koncepcją było po prostu nagranie nowej piosenki „Don’t Make Me Wait”, (która zadebiutowała na pierwszym miejscu w zestawieniu cyfrowych singli reggae), jako hołd dla karaibskich brzmień, które miały wpływ na dorobek obu artystów. Z bardzo udanego początkowego eksperymentu powstał album, przepełniony łatwo wpadającymi w ucho, radosnymi melodiami. Tytuł nawiązuje do międzynarodowych numerów kierunkowych (44 do Wielkiej Brytanii, kraju, w którym urodził się Sting i 876 na Jamajkę, skąd pochodzi Shaggy). Płyta 44/876 jest hołdem dla Ich głębokiego uczucia do Jamajki, miejsca, gdzie urodził się Shaggy, i gdzie Sting stworzył kilka ze swoich najsłynniejszych piosenek, w tym „Every Breath You Take”.

Sting i Shaggy postanowili rozszerzyć swoją współpracę i wyruszyć w głośną światową trasę koncertową, łącząc swoje zespoły, które teraz na przemian towarzyszą im podczas wykonywania najbardziej znanych przebojów oraz najnowszych utworów z albumu 44/876.
Więcej informacji na temat owacyjnie przyjętej przez krytykę trasy 44/876 World Tour, dostępnych jest tutaj.

Sting.
Dzięki nieskończenie długiej liście wydanych przebojów, Sting jest z jednym z najbardziej kultowych muzyków naszych czasów, mając za sobą kilka dekad kariery artystycznej. Jego sława rozpoczęła się w 1977 roku, kiedy to występował w roli wokalisty i basisty zespołu The Police, z którym nagrał wiele sławnych w tamtych czasach piosenek pop, w tym kultowych: „Roxanne”, „Don’t Stand So Close To Me”, „Every Breath You Take”. Po trasie promującej album z 1983 roku Synchronicity nominowany do Grammy, Sting rozpoczął swoją niezwykle udaną karierę solową, która na przestrzeni lat ewoluowała w różny sposób, podkreślając wszechstronność Jego twórczości, o czym świadczą chociażby takie utwory, jak „Fields of Gold” czy „Desert Rose”. Dzisiaj, mogąc szczycić się światową karierą, która od radia zaprowadziła Go poprzez srebrny ekran aż na Broadway, artysta ten, szesnastokrotny zwycięzca Grammy, cały czas odkrywa nowe terytoria muzyki. Zaangażowanie Stinga na rzecz organizacji humanitarnych, w tym Rainforest Fund, Amnesty International, Live Aid, świadczy o jego szlachetności, do okazywania której artysta wykorzystuje sztukę, jako nośnik uniwersalnego przesłania. Wraz ze swoją żoną Trudie Styler, w 1989 roku Sting założył Rainforest Fund, by chronić lasy deszczowe na świecie oraz zamieszkującą tam tubylczą ludność. www.sting.com

Shaggy.
Wielokrotnie nagradzany prestiżowymi nagrodami Grammy artysta jest bez cienia wątpliwości uosobieniem człowieka renesansu, niezależnie od ciągłych sukcesów w muzyce reggae i tanecznej oraz jego wpływu na światową muzykę pop; ponadto, to prężny biznesmen oraz oddany filantrop. Ten amerykański piosenkarz urodzony na Jamajce jest symbolem muzyki reggae fusion, a światową sławę uzyskał dzięki takimi piosenkom, jak „Boombastic”, „It Wasn’t Me”, „Angel”. Shaggy wydał wiele albumów, w tym „Boombastic” (1995), który zdobył Grammy i platynową płytę oraz „Hot Shot” (2000), który nagrodzony został diamentową płytą i znalazł się na szycie światowych list przebojów, w tym na Top 40 Rhythmic chart, Hot 100, Billboard 200, itd.  Podczas swojej błyskotliwej kariery, ta międzynarodowa supergwiazda występowała u boku największych na muzycznej scenie.

INTERSCOPE GEFFEN A&M:
Łącząc dorobek trzech najbardziej wpływowych firm fonograficznych w historii nowoczesnej muzyki, które zjednoczyły swoje siły 1 stycznia 1999 roku, Interscope Geffen A&M zapoczątkował nową tradycję muzycznych osiągnięć. Zarządzany przez prezesa i dyrektora naczelnego Johna Janicka, Interscope Geffen A&M stanowi jedną z najważniejszych sił w światowym przemyśle muzycznym, która wypromowała artystów, którzy wspięli się na szczyty rankingów różnych gatunków muzycznych, takich jak: rock, rap, pop oraz muzyka alternatywna. Interscope Geffen A&M wchodzi w skład Universal Music Group, największej na świecie firmy fonograficznej www.interscope.com.

Cherrytree Music Company.
Założona w 2005 roku przez nominowanego do nagrody Grammy autora i producenta Martina Kierszenbauma, Cherrytree Music Company zajmuje się zarządzaniem, wydawaniem płyt oraz usługami wydawniczymi dla szerokiego spectrum artystów, producentów i „mixerów”, promując najbardziej kreatywną stronę muzyki pop.  Cherrytree miał ogromny wpływ na muzyczną scenę, począwszy od kierowania karierą słynnych muzyków i ikon kultury, w tym samego Stinga, aż po wydanie pierwszych dwóch albumów Lady Gagi. Cherrytree Music Company wydało płyty, które z artystycznego punktu widzenia i pod względem sprzedaży uzyskały niewiarygodne rezultaty. Wystarczy przytoczyć nazwiska takich artystów, jak: Feist, Ellie Goulding, Robyn, LaRoux, LMFAO, Far East Movement i Disclosure, których sprzedaż płyt przekroczyła łącznie 35 milionów egzemplarzy. Cherrytree Music Company stał się niezwykle istotnym źródłem dla muzyki pop, prawdziwym katalizatorem współpracy pomiędzy artystami i innowacji.
Więcej informacji na temat Cherrytree Music Company znajduje się na stronie https://soundcloud.com/cherrytree-radio/cherrytree-records-10th-anniversary-special