Autoryzowana stacja obsługi samochodów.

Nasz serwis w Poznaniu od wielu lat posiada autoryzacje na obsługę i naprawy samochodów grupy FIAT – osobowych i dostawczych (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional) oraz Jeep, Chrysler, Dodge.
Prowadzimy także najstarszy serwis samochodów Isuzu D-Max w Wielkopolsce.
W 2014 roku uzyskaliśmy również autoryzację IVECO na obsługę gamy modeli Daily.
W osobnej lokalizacji w Suchym Lesie działa nasz Autoryzowany Serwis SEAT.
Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalizm pracowników w zakresie diagnostyki, przeglądów, napraw mechanicznych elektrycznych oraz blacharsko lakierniczych.
Należymy do sieci warsztatów Magneti Marelli Checkstar, dzięki temu możemy profesjonalnie obsługiwać również pojazdy innych producentów. Oferujemy części wszystkich marek samochodów, zarówno oryginalne jak i ich tańsze zmienniki, a każda usługa konsultowana jest z właścicielem pojazdu pod kątem zakresu jak i kosztów.+

Jeżeli Państwa samochód uległ uszkodzeniu w kolizji drogowej lub się zepsuł– nie wiedzą Państwo gdzie szukać pomocy prosimy kontaktować się z nami!

POMOC DROGOWA tel.: 697 697 698; 605 769 581

Przyjeżdżamy na wskazany przez Państwa adres. Zapewniamy profesjonalny transport auta. Na czas naprawy proponujemy samochód zastępczy, a jeżeli będziecie Państwo oczekiwać na naprawę w Serwisie to czas ten spędzicie, w klimatyzowanym pomieszczeniu, pijąc kawę lub herbatę, oglądając telewizję, czytając prasę lub korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Zapraszamy również do bufetu na smaczne posiłki. Informacje o naszych pozostałych serwisach znajdą Państwo na stronie KONTAKT