Serwis samochodów dostawczych

Obsługa serwisowa zaawansowanych technicznie samochodów dostawczych jest wyzwaniem, któremu sprostać mogą jedynie najbardziej doświadczone i najlepiej wyposażone warsztaty.

Serwis POL-CAR jest jednym z największych w kraju. Każdym oddanym w nasze ręce autem dostawczym, niezależnie od tego czy będzie to Panda Van, czy Ducato z zabudową specjalistyczną, zajmiemy się z najwyższym poziomem profesjonalizmu, a do napraw wykorzystamy tylko wysokiej jakości części zamienne. Dzięki autoryzacji Fiat Professional oraz IVECO Daily na naprawy gwarancyjne, blacharsko-lakiernicze i przeglądy, mamy dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji technicznej, nowoczesnych narzędzi specjalistycznych, a przede wszystkim oddajemy do Państwa dyspozycji świetnie przeszkolony i kompetentny zespół mechaników.

Posiadamy kilkanaście stanowisk, w tym 5 przeznaczonych do obsługi największych aut z grupy Fiat, m.in. kamperów, plandek czy kontenerów zamontowanych na podwoziach Ducato. Podnośnik o udźwigu 12t pozwala w sytuacjach awaryjnych przyjąć samochód z ładunkiem.

Nasz magazyn dysponuje sporym zapasem części co znacznie skraca czas potrzebny na naprawę. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu również atrakcyjne ceny usług.

Aby nie powodować w Państwa firmach zbędnych przestoi związanych z naprawą auta, oferujemy pełną gamę dostawczych aut zastępczych: Panda Van, Fiorino, Doblo Cargo, Scudo i Ducato.

Serwis POL-CAR przy ul. Gorzysława 9 jest jedynym w Poznaniu i jednym z 34 w Polsce warsztatów wybranych przez Fiat Auto Poland do uczestnictwa w „Programie dla Firm.” Program ten przewidziany jest dla największych użytkowników flot, którzy mają duże wymagania co do terminowości i jakości obsługi.

W przypadku awarii lub kolizji, oferujemy usługi Pomocy Drogowej. Nasz samochód może przewozić auta dostawcze o masie rzeczywistej do 5t.

Należymy do sieci Magneti Marelli Checkstar, dzięki temu możemy profesjonalnie obsługiwać również pojazdy innych producentów m.in. Peugeot, Citroen, Ford, Renault, Opel, Mercedes, VW, Isuzu.

Zachęcamy także do skorzystania z usług warsztatów w filiach firmy Pol-Car w Ostrowie Wielkopolskim, które również posiadają autoryzację Fiat Professional, zaplecze przystosowane do napraw największych modeli Fiat Ducato oraz samochody zastępcze Fiat Doblo Maxi (po wcześniejszym uzgodnieniu także Ducato).