W zakresie ubezpieczeń współpracujemy z następującymi Towarzystwami:

  • Benefia/Compensa
  • Generali
  • HESTIA
  • PZU
  • Warta

Ubezpieczamy samochody:

  • nowe
  • używane
  • osobowe oraz ciężarowe

W swojej ofercie posiadamy preferencyjne pakiety dealerskie dla WSZYSTKICH MAREK – nie tylko FIAT , które gwarantują bezgotówkową likwidację szkód w autoryzowanych stacjach obsługi na nowych, oryginalnych częściach.

Pakiety dealerskie mają preferencyjne warunki (OWU) oraz stawki – inne od pakietów proponowanych w punktach agencyjnych.

Dla samochodów nowych proponujemy dodatkową zniżkę lub alternatywnie pakiet zryczałtowany niezależny od zniżek oraz wieku ubezpieczającego (pakiet zryczałtowany jest pakietem promocyjnym – czas trwania promocji określa Towarzystwo).

W ofercie posiadamy również bardzo atrakcyjne ubezpieczenia domów i mieszkań oraz ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy zagraniczne.

Płatność za ubezpieczenia można dokonać gotówką , kartą płatniczą, kartą kredytową w kasie naszej firmy lub przelewem na konto:

P.M. Pol-Car Sp. z o.o., ul.Gorzysława 9, 61-057 Poznań

PEKAO SA IV O/P-ń
08 1240 3220 1111 0000 3528 6295
SWIFT PKOPPLPW PL08124032201111000035286295

SANTANDER BANK POLSKA S.A. VI Oddział w Poznaniu
80 1090 1362 0000 0000 3601 8819
SWIFT WBKPPLPP PL80109013620000000036018819

BGŻ BNP PARIBAS
95 1600 1462 1874 6717 7000 0001

Kontakt:

Jolanta Miękiszak (Poznań)

Jolanta Miękiszak (Poznań)

tel. 61 87 32 132

jolanta.miekiszak@pol-car.pl

Alina Kowalewska (Poznań)

Alina Kowalewska (Poznań)

tel. 61 87 32 108

alina.kowalewska@pol-car.pl

Manuela Kotarska (Poznań)

Manuela Kotarska (Poznań)

tel. 61 87 32 107

manuela.kotarska@pol-car.pl

Klaudyna Szaranek (Poznań)

Klaudyna Szaranek (Poznań)

tel. 61 87 32 118

klaudyna.szaranek@pol-car.pl

Anna Maćkowiak Granops (Poznań)

Anna Maćkowiak Granops (Poznań)

tel. 61 87 32 158

anna.granops@pol-car.pl

Katarzyna Oleksiejuk (Poznań)

Katarzyna Oleksiejuk (Poznań)

tel. 61 87 32 117

katarzyna.lisek@pol-car.pl

Dorota Piasecka (Poznań, ul. Wierzbięcice 2a)

Dorota Piasecka (Poznań, ul. Wierzbięcice 2a)

tel. 61 833 44 27 w. 120

dorota.piasecka@pol-car.pl

Dagmara Wawer (Gniezno)

Dagmara Wawer (Gniezno)

tel. 61 42 66 777 w. 120

dagmara.wawer@pol-car.pl

Barbara Resler (Ostrów Wlkp.)

Barbara Resler (Ostrów Wlkp.)

tel. 62 735 50 55 w. 120

barbara.resler@pol-car.pl

Renata Kapica (Suchy Las)

Renata Kapica (Suchy Las)

tel. 61 87 32 283

renata.kapica@pol-car.pl