Autoryzowane serwisy POL-CAR

PROGRAM FLOTA – SERWIS

Jesteśmy otwarci dla naszych klientów flotowych i gotowi do ich obsługi. Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalizm pracowników w zakresie diagnostyki, przeglądów, napraw mechanicznych elektrycznych oraz blacharsko lakierniczych.
Nasz serwis w Poznaniu od wielu lat posiada autoryzacje na obsługę i naprawy samochodów grupy FIAT – osobowych i dostawczych (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional) oraz Jeep, Chrysler, Dodge. Każda usługa konsultowana jest z właścicielem pojazdu pod kątem zakresu jak i kosztów.

W kwestii dotyczącej zobowiązań ASO uczestniczących w programie, w zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych, obowiązuje priorytetowe przyjęcie pojazdu do przeglądu lub naprawy, w tym:  zdiagnozowanie/sprawdzenie pojazdu w pierwszej kolejności, przystąpienie do naprawy w możliwie najkrótszym czasie oraz zamówienie części zamiennych w trybie pilnym.

Ponadto wyznaczyliśmy Doradcę Serwisowego, który jest odpowiedzialny za obsługę i kontakty z klientami flotowymi, stale dostępny w godzinach pracy ASO pod wskazanym numerem telefonu.

Krzysztof Andryszak
krzysztof.andryszak@pol-car.pl
tel. 618732200
665463445