Blacharstwo – Lakiernictwo

Jeżeli Państwa samochód uległ uszkodzeniu w kolizji drogowej lub się zepsuł – nie wiedzą Państwo gdzie szukać pomocy prosimy kontaktować się z nami!

POMOC DROGOWA w Poznaniu
tel.: 697 697 698; 605 769 581

Przyjeżdżamy na wskazane przez Państwa miejsce. Zapewniamy profesjonalny transport auta do naszego serwisu.

Posiadamy autoryzację na obsługę i naprawy samochodów marek grupy FIAT – osobowych i dostawczych (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional, Jeep, Chrysler, Dodge), ponadto SEAT, KIA, Isuzu D-Max oraz IVECO Daily.

Jesteśmy również jedynym w Wielkopolsce autoryzowanym serwisem blacharsko-lakierniczym Jeep, Chrysler, Dodge, Abarth.

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody, a naprawy rozliczamy w systemie bezgotówkowym bezpośrednio z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – m.in: PZU, Benefia, Compensa, Interisk, Generali, Warta, HDI, Aviva, Ergo Hestia, , Porama, MTU, Uniqua, Alianz, Link4, Cardif i inne.

Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalizm pracowników.

Wszelkie naprawy powypadkowe dokonywane są z zachowaniem technologii producenta pojazdu, zarówno w zakresie stosowanych części zamiennych, jak i użytych materiałów lakierniczych. Korzystamy z najwyższej jakości lakierów wodnych PPG.

Odpowiedni poziom wykonanej naprawy zapewnia wykwalifikowana kadra mistrzów, blacharzy, lakierników i mechaników jak również profesjonalne urządzenia pozwalające na odbudowę pojazdu po szkodzie komunikacyjnej.

Elektroniczny system pomiarowy daje możliwość kontroli parametrów naprawionego samochodu.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów w zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych.

Dla Państwa wygody dysponujemy parkiem kilkudziesięciu samochodów zastępczych, również dostawczych, które oferujemy na czas trwania naprawy.