• Jeep® Compass został nagrodzony w edycji 2018 konkursu organizowanego przez magazyn motoryzacyjny Automobile, zdobywając upragniony tytuł „Best Compact SUV”.
  • Prestiżowy tytuł został przyznany po zakończeniu serii wymagających testów przeprowadzonych przez zespół ekspertów Magazynu.

Nowy Jeep® Compass został nagrodzony tytułem „Best Compact SUV” przyznawanym przez jeden z wiodących magazynów motoryzacyjnych na Bliskim Wschodzie, Automobile.

Model, dostępny już w Salonach Jeepa w całym regionie, zdobył prestiżowy tytuł po zakończeniu serii wymagających testów przeprowadzonych przez jury złożone z doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych. W celu wydania werdyktu, zespół ekspertów przetestował wszystkie modele w segmencie na pełnych wyzwań trasach on off-road.

Jeep Compass uplasował się na pierwszym miejscu, podkreślając jeszcze bardziej swoją renomę najlepiej sprzedającego się kompaktowego SUV-a na rynku.

Jeep Compass oferuje niezrównane połączenie legendarnych i najlepszych w swojej klasie właściwości terenowych, nowoczesnego i autentycznego designu Jeepa, doskonałej dynamiki na drodze, wolności jazdy w warunkach otwartej przestrzeni oraz pełnego zakresu zawansowanych przyjaznych użytkownikowi technologii łączności ze światem i bezpieczeństwa.

Gama Jeepa Compass dostępna na Bliskim Wschodzie napędzana jest przez 2,4-litrowy silnik benzynowy Tigershark, wykorzystujący technologię MultiAir2 i oferujący moc 172 KM przy 6400 obr./min. oraz 237 Nm momentu obrotowego w zestawieniu z dziewięciobiegową, automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4.