Drużyna piłkarska z logo Jeepa® na koszulkach pobiła swój rekord, zdobywając Mistrzostwo Włoch po raz ósmy z rzędu, na pięć kolejek przed końcem sezonu.

Włoski Juventus, ósmy raz z rzędu, zwyciężył matematycznie w Mistrzostwach Serii A TIM 2018-2019, ustanawiając nowy, krajowy rekord w historii tego sportu. Drużyna Biało-Czarnych po raz kolejny pokazała na co ją stać, wykazując pokrewieństwo z marką Jeep®, która towarzyszy jej w charakterze oficjalnego sponsora podczas zwycięskiej passy, która rozpoczęła się w sezonie 2012-2013.

Świętowaniu tego ważnego sukcesu towarzyszy także nowy spot reklamowy Jeepa wyróżniający się prostym, ale wymownym hasłem „Jesteśmy w ósmym niebie”. Jest to nawiązanie do kolejnego „scudetto” zdobytego w Serii A i zwrotu „być w siódmym niebie” wyrażającego uczucie skrajnej radości. Raz jeszcze, mogliśmy zobaczyć determinację i pasję dwóch marek, Jeepa i Juventusu,  by dotrzeć jak najdalej, nawet do metaforycznych miejsc, do których nikt nigdy nie dotarł.

Przesłanie podkreśla filozofię Jeepa polegającą na pokonywaniu każdej przeszkody i ciągłym podnoszeniu poprzeczki każdego wyzwania. Zwycięska współpraca z Juventusem bazuje na wspólnych wartościach, jak autentyczność i pasja.
W ciągu ostatnich siedmiu sezonów Jeep i Juventus razem zdobyli piętnaście tytułów, w tym  w Serii A, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch.