Nowy Wrangler

NOWA DEFINICJA WOLNOŚCI I PRZYGODY

Nowy Jeep® Wrangler Rubicon pozwoli Ci dotrzeć do miejsc, o których wcześniej nawet nie myślałeś, dokonać i zobaczyć więcej, niż kiedykolwiek marzyłeś. 32-calowe koła sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, możliwość zmultiplikowania momentu obrotowego na koło 77.2:1 oraz nowy 2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy i 8-biegowa przekładnia automatyczna sprawiają, że nowy Rubicon definiuje na nowo legendarne zdolności terenowe samochodów marki Jeep®. To najdzielniejszy Jeep® Wrangler w historii.

Stylowe i eleganckie wnętrze idealnie współgra z przyciągającą wzrok legendarną stylistyką samochodu, który sprosta każdemu wyzwaniu - na drodze i w terenie. W doskonale przemyślanej kabinie wykonanej z materiałów o wysokiej jakości zamontowano najnowszej generacji system multimedialny Uconnect™ z ekranem dotykowym.

Nowy Wrangler

Nowy Wrangler

WIERNOŚĆ ZASADOM

Nowy Jeep® Wrangler pozostaje wierny tradycji, łącząc wypróbowane rozwiązania z nowoczesną stylistyką i materiałami, by sprostać wyzwaniom. Nowe światła, w tym opcjonalne reflektory i tylne światła LED, zapewniają doskonałą widoczność i sprawiają, że nadwozie zyskuje wyjątkowy charakter.

Nowy Wrangler

Nowy Wrangler

Nowy Wrangler

NIESKOŃCZENIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Projektanci nowego Jeepa® Wranglera zadbali o wykorzystanie najnowszych technologii i funkcji łączności oraz innowacyjnych rozwiązań poprawiających wygodę. Kierowcy Wranglera 2018 z pewnością docenią możliwość przewiezienia dodatkowych przedmiotów, większy komfort, lepszą widoczność i skuteczne wyciszenie kabiny - efekt zastosowania wysokiej jakości materiałów i starannie zaprojektowanych rozwiązań technicznych. W nowym Wranglerze łatwo dostrzec inspiracje czerpane z bogatej historii marki Jeep®, a zarazem dążenie do wykorzystania najnowszych technologii i materiałów w celu stworzenia niezapomnianego wnętrza. Nowy poziom jakości wykończenia oraz zastosowanie wytrzymałych elementów to recepta na niezapomniane wrażenia z jazdy.

BEZPIECZNY I SOLIDNY

Inteligentny projekt i zaawansowane funkcje ułatwiają kierowcy bezpieczną jazdę. Opcjonalne systemy, takie jak asystent parkowania przodem i tyłem ParkSense®, czujnik monitorujący martwe pole (BSM) i funkcja wykrywania obiektów przecinających drogę cofania, dostarczają informacji na temat otoczenia.

Nowy Wrangler

GALERIA MODELU

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

2
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18

pon. – piątek: 9 – 18;
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl

Pobierz Cennik 2018
Pobierz Cennik 2018
Nowy-Jeep-Wrangler_cennik-MY2018.pdf
1.0 MiB
199 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik 2018 Wrangler Unlimited
Pobierz cennik 2018 Wrangler Unlimited
Nowy-Jeep-Wrangler-Unlimited_cennik-MY2018.pdf
874.6 KiB
215 Downloads
Szczegóły