• Trzy modele wyróżniają się nowymi detalami, jak nowe czarne błyszczące elementy wykończenia oraz oksydowane nazwy modelu.
  • Nowe serie specjalne mają bogate wyposażenie zapewniające niezwykły komfort, bezpieczeństwo i łączność.
  • Sportowego charakteru i komfortu jazdy nadaje także nowy design obręczy kół ze stopu.

Ewolucja modeli reprezentujących prawdziwą istotę marki i symbolizujących doskonałość Made in Italy nadal trwa: od połowy września we wszystkich Salonach Alfa Romeo można zamawiać nowe serie specjalne Giulia i Stelvio B-Tech, natomiast Giuliettę B-Tech od końca września.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio B-Tech.
Seria specjalna B-Tech oferuje liczne nowe funkcje, które sprawiają, że dzieła mechaniki Alfa Romeo są jeszcze bardziej kompletne i zindywidualizowane, pozostając jednocześnie wiernymi charakterystykom, które zdecydowały o ich sukcesie.
Giulia i Stelvio wyróżniają się nowymi elementami wzornictwa, do których należą dolny element w kształcie litery V umieszczony na charakterystycznym trójkątnym grillu (Trilobo) na masce, ciemne obudowy lusterek w czarnym błyszczącym kolorze oraz oksydowane końcówka wydechu i emblemat modelu na pokrywie bagażnika. Zindywidualizowany wygląd uzupełniają specjalne obręcze kół z monochromatycznymi kołpaczkami między śrubami, w standardzie w rozmiarze 19″ dla modelu Giulia i 20″ dla Stelvio. Ponadto, pierwszy SUV Alfa Romeo wyróżnia się czarnymi błyszczącymi akcentami umieszczonymi na zderzaku tylnym i relingami wzdłużnymi na dachu. Serię specjalną Giulia charakteryzuje natomiast zderzak przedni i tylny w wersji wyposażenia Veloce: element podkreślający sportowy charakter i bezkompromisowy styl.
Jeśli chodzi o zastosowane technologie, oba samochody oferują w standardzie tempomat adaptacyjny, system multimedialny AlfaTM Connect z ekranem o przekątnej 8,8″ zintegrowany z aplikacjami smartfona umożliwiającą połączenie z samochodem zarówno iPhone’ów® (poprzez Apple CarPlayTM), jak i smartfonów z systemem Android (poprzez Android Auto), radio DAB, bi-ksenonowe reflektory przednie ze spryskiwaczem reflektorów oraz Alfa Connected Services, pakiet usług Alfa Romeo obejmujący system automatycznego powiadamiania o wypadku e-calli system powiadamiania o awarii pojazdu b-call, zarządzanie/monitorowanie statusu pojazdu i funkcje GPS, zarządzane za pośrednictwem aplikacji Alfa Connect.

Alfa Romeo Giulietta B-Tech.
Wygląd Giulietty B-Tech podkreśla dodatkowo sportowy i kompaktowy charakter: również w tym przypadku czarne błyszczące elementy wykończenia stanowią idealny akcent estetyczny uwydatniający „zadziorny” wygląd samochodu. Czarne błyszczące wykończenie zawiera element w kształcie litery „V” charakterystycznego trójkątnego grilla, obudowy lusterek, klamki drzwi, ramki reflektorów przeciwmgielnych, końcówka wydechu i logo Giulietta. Indywidualności dopełniają przyciemniane szyby, listwy progowe, sportowy zderzak tylny z profilami aerodynamicznymi i ciemne wykończenie wnętrza kabiny. Ekskluzywny charakter tej nowej wersji wyposażenia jest podkreślony przez czarne błyszczące 18″ obręcze kół ze stopu z pięcioma otworami oraz kołpaczki między śrubami z monochromatycznym wykończeniem.
Tej niezwykłej „zadziorności” towarzyszą najnowsze technologie i bogate wyposażenie: pakiet Pack Tech z systemem Alfa Connect 7″, radio by Alpine obsługujące Apple CarPlayTM i Android AutoTM, kamera cofania i czujniki parkowania tylne, wejście USB-HDMI i Mopar® Connect połączony z usługami Uconnect LIVE, oferujący Klientom nowe funkcje, jak pomoc drogowa, w tym pomoc w razie wypadku lub awarii samochodu lub pomoc w zlokalizowaniu samochodu po kradzieży oraz sterowanie niektórymi funkcjami, jak blokowanie i odblokowywanie drzwi.