• „Leasing Wolność Wyboru” to nowy, konkurencyjny produkt finansowy FCA Poland i FCA Leasing Polska wyróżniający się dużą elastycznością i niskimi miesięcznymi ratami leasingowymi, adresowany głównie do małych firm i przedsiębiorców.
 • W ofercie „Leasing Wolność Wyboru” to Klient samodzielnie decyduje o wysokości wpłaty własnej, okresie umowy i zakładanym przebiegu kilometrów, a następnie ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całej wartości samochodu.
 • Oferta obejmuje finansowanie zakupu wszystkich modeli osobowych aut marek należących do FCA Poland: Abarth, Alfa Romeo, Fiat i Jeep.
 • Dla przykładu – miesięczna rata leasingowa przy zakupie Fiata Tipo Sedan wynosi już od 486 zł netto, a w przypadku Jeepa Renegade’a – od 820 zł netto (przy założeniach: umowa na 36 miesięcy, 10% wpłaty własnej, limit rocznego przebiegu 20 tys.km/rok).

Nadchodzi jesień, a wraz z nią notowany od lat w Polsce wzmożony ruch na rynku flotowym. W czwartym kwartale roku firmy chętnie wymieniają lub powiększają parki samochodowe, korzystając przy tym z wygodnej formy finansowania w postaci leasingu.
FCA Poland wraz z FCA Leasing Polska, spółką finansową FCA na rynku polskim, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców, oferując promocyjny „Leasing Wolność Wyboru”. Ta nowa oferta obejmuje szeroką gamę samochodów osobowych marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat oraz Jeep z roku produkcji 2019. Bazuje ona na leasingu operacyjnym, z wysoką wartością odkupu oraz, dzięki dofinansowaniu ze strony FCA Poland, naprawdę niskimi comiesięcznymi ratami.
„Leasing Wolność Wyboru” to niezwykle elastyczny produkt finansowy, który pozwala przedsiębiorcy decydować o wysokości wpłaty własnej, okresie umowy i zakładanym przebiegu kilometrów. Klient ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całej wartości samochodu, jak ma to miejsce w większości produktów finansowych. Z tego względu jest to też idealne rozwiązanie dla firm zainteresowanych kupnem droższego samochodu, dzięki wysokiej wartości końcowej Klient płaci czynsze leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w tradycyjnym leasingu ze standardową wartością końcową. Zastosowana wysoka wartość wykupu i dofinansowanie ze strony FCA Poland sprawiają, że w „Leasingu Wolnego Wyboru” Klient otrzymuje najniższą możliwą ratę miesięczną spośród wszystkich produktów oferowanych przez FCA Leasing Polska.

Korzyści dla Klienta finansowania „Leasing Wolność Wyboru”:

 • Niska miesięczna rata leasingowa.
 • Możliwość wyboru okresu umowy, zakładanego przebiegu kilometrów oraz wysokości wpłaty własnej.
 • Brak konieczności wykupu pojazdu po zakończeniu umowy (gwarancja wykupu pojazdu przez dealera).
 • Klient ponosi jedynie koszt utraty wartości pojazdu.
 • Jednocześnie zachowane są korzyści podatkowe korzystającego wynikające z umowy leasingu.

Parametry produktu „Leasing Wolność Wyboru”:

 • Nowe samochody wszystkich marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat i Jeep z 2019 roku produkcji.
 • Okres leasingu: 24, 35, 36, 47 lub 48 miesięcy.
 • Wpłata własna: 0-30 %.
 • Możliwość finansowania ubezpieczeń GAP, Bezpieczny Leasing, ubezpieczeń komunikacyjnych, przedłużonych gwarancji oraz produktów Mopar.
 • Stawka za przebieg powyżej limitu kilometrów uzależniona od modelu samochodu.

„Leasing Wolność Wyboru” obejmuje wszystkie modele aut osobowych marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat i Jeep z roku produkcji 2019. Poniżej prezentujemy przykładowe wartości rat dla najpopularniejszej formy leasingu wynoszącej 36 miesięcy, z wpłatą własną 10% i rocznym przebiegiem 20 tys.km:

MARKA

MODELW „LEASINGU WOLNOŚĆ WYBORU”
OD ZŁ NETTO/MIES.

Abarth

595849 zł
124 Spider1 519 zł

Alfa Romeo

Giulietta819 zł
Giulia1 584 zł
Stelvio1 760 zł

Fiat

Panda469 zł
500/500C494 (seria 6), 500 (seria 7)
500L689 zł
500X697 zł
Tipo Sedan486 zł
Tipo Hatchback647 zł
Tipo Station Wagon679 zł
Qubo589 zł
Doblo859 zł

Jeep

Renegade820 zł
Compass1 027 zł
Cherokee1 893 zł
Grand Cherokee2 969 zł
Wrangler1 888 zł

„Leasing Wolność Wyboru” to nie tylko bardzo atrakcyjne raty miesięczne, ale też stały dostęp do nowych modeli i brak problemów z dalszą odsprzedażą używanego pojazdu. Klient po okresie finansowania może zdecydować się na zwrot samochodu do dealera i nabyć kolejne auto pozostające na gwarancji producenta (dot. krótszych okresów eksploatacji/finansowania).

Po szczegóły zapraszamy do autoryzowanych dealerów i na strony internetowe marek.