Oferta specjalna EV

Zamień swój samochód spalinowy na nowy samochód elektryczny, kupując model Kia i zyskaj:
– pakiet korzyści Kia o wartości nawet 22 000 zł* oraz atrakcyjne finansowanie
– dopłatę z programu rządowego w wysokości nawet 27 000 zł.

Premia za odkup auta spalinowego


Premia za „odkup samochodu spalinowego (używanego)” przez Dealera KIA przekazana w formie dodatkowego rabatu do zakupu nowego samochodu elektrycznego objętego promocją.7 700 zł

Pakiet Kia Charge Home
taniej o 50%


Gdy równolegle do zakupu samochodu EV objętego promocją, zdecydują się Państwo na zakup Pakietu Kia Charge Home (WallBox), otrzymają Państwo dodatkowy rabat wynoszący równowartość połowy ceny modelu bazowego tego urządzenia.

1 775 zł

Kia Eco DriversPosiadasz instalację fotowoltaiczną? Dołącz do programu Kia Eco Drivers! Tanio ładujesz. Tanio podróżujesz.
Kia Elektryczna lub Hybrydowa Plug-in z dodatkowym rabatem czeka na Ciebie.


do 12 935 zł

FinansowanieAtrakcyjne produkty finansowe, które łączą się z pozostałymi elementami oferty.

Kredyt 50/50 RRSO 0%
Kredyt od 2.69% RRSO 8,29%
Kredyt od 2.19% z LIFE RRSO 8,29%

Kia for You – wynajem długoterminowy

*Oferta dotyczy wyłącznie modeli e-Niro i e-Soul z rocznika modelowego 2021. Kwota uwzględnia maksymalne korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | „Pakiet Kia Charge Home 50% taniej” | programu Eco Drivers. Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Niro 64kWh w wersji L z pakietem TEC i lakierem metalicznym z rocznika modelowego MY21. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 184 790 zł.

 

Rządowy program „Mój elektryk”


W związku z ogłoszeniem nowego rządowego programu dopłat do zakupu samochodów elektrycznych „Mój elektryk” zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli elektrycznych Kia. W ramach programu mają Państwo możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji do 27 000 zł na zakup nowych pojazdów zeroemisyjnych, których cena nie przekracza 225 000 zł, przy czym – warto to podkreślić – limit cenowy nie dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

„Mój elektryk” to nowa odsłona programu dopłat do zakupu lub leasingu pojazdów typu BEV.

szczegóły programu

Wysokość dopłaty dla klientów
indywidualnych i firm.

Wysokość dopłaty dla klientów indywidualnych posiadających Kartę Dużej Rodziny i firm, jeśli zadeklarują roczny przebieg powyżej 15 tys. km

Elektryczne modele Kia dostępne w ramach oferty specjalnej:

e-Soul od 133 156 zł* + Kredyt 50/50 RRSO 0%
Zasięg do 452 km | Bateria 64 kWh | Moc 204 KM
Gwarancja na 7 lat lub 150 000 km(1)


*Cena uwzględnia korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | Programu Eco Drivers oraz dofinansowanie w ramach programu rządowego „Mój Elektryk” w kwocie 27 000 zł.

Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Soul 64kWh w wersji L+ z rocznika modelowego MY21 z pakietem TEC oraz CP1 i dwukolorowym nadwoziem. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 180 490 zł.

poznaj e-soul

e-Niro od 137 155 zł* + Kredyt 50/50 RRSO 0%
Zasięg do 455 km | Bateria 64 kWh | Moc 204 KM
Gwarancja na 7 lat lub 150 000 km(1)


*Cena uwzględnia korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | Programu Eco Drivers oraz dofinansowanie w ramach programu rządowego „Mój Elektryk” w kwocie 27 000 zł.

Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Niro 64kWh w wersji L z rocznika modelowego MY21 z pakietem TEC i lakierem metalicznym. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 184 790 zł.

poznaj e-niro

Elektryczne modele Kia dostępne od ręki

Sprawdź pełną gamę elektrycznych modeli Kia dostępnych u Autoryzowanych Dealerów. Wybrany model możesz kupić online.

Dostępne od ręki

 

Dedykowana ładowarka Kia Charge Home

Ładuj swoją elektryczną Kia dzięki dedykowanej ładowarce Kia Charge Home (wallbox) i ciesz się wygodą zawsze naładowanego auta bez wychodzenia z domu. Po prostu, po zakończeniu jazdy podepnij auto do urządzenia i zapomnij o strachu przed rozładowaniem.

Dowiedz się więcej

Ładowarka ścienna

Kabel służący do ładowania w trasie

Program Kia Finance

Poznaj atrakcyjną ofertę finansowania zakupu nowego samochodu Kia

Skontaktuj się z Dealerem

Nie wiesz którą ofertę wybrać? Chcesz porozmawiać na temat oferty finansowej i dowiedzieć się więcej? Znajdź swojego lokalnego Dealera Kia, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i w razie potrzeby przygotuje indywidualną ofertę.

Znajdź dealera

 

NOTY PRAWNE

Oferta specjalna dotyczy wyłącznie modeli e-Niro i e-Soul z rocznika modelowego 2021. Liczba samochodów ograniczona.

Promocyjny kredyt bezkosztowy i kredyt z kosztem dostępny jest do 30.09.2021 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego bezkosztowego na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Kia wynosi 0%. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.03.2021 r.

Kredyt z kosztem: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem wynosi 8,29 %, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 63 805,30 zł, oprocentowanie stałe 6,59%, całkowity koszt kredytu 12 539,30 zł (w tym: prowizja 1 948,11 zł, odsetki 10 591,19 zł), 66 miesięcznych rat równych w wysokości 952,32 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 952,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Kia współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. Świadczenie reklamowanych usług bankowych i leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Dealerów Kia. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.

(1) 7 lat/150 000 km gwarancji
Gwarancja udzielana na akumulator obejmuje jego wymianę na nowy w przypadku stwierdzenia niesprawności wynikającej z wady ukrytej, z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych oraz niesprawności wynikających z nieprawidłowego montażu dodatkowych odbiorników prądowych lub nieprawidłowej obsługi akumulatora. Gwarancja udzielana na baterie wysokiego napięcia wynosi 7 lat lub 150 000 km w zależności co wystąpi pierwsze. Jeżeli w okresie trwania gwarancji pojemność baterii wysokiego napięcia w samochodach EV oraz PHEV spadnie poniżej 70% gwarant zapewnia bezpłatną naprawę lub ich wymianę. Naprawa polega na przywróceniu pojemności baterii do wartości 70%. Pojemność baterii wysokiego napięcia jest mierzona przez ASO Kia za pomocą urządzenia diagnostycznego i zdefiniowana jako SOH (State of Health). Reklamacjom gwarancyjnym nie podlega sugerowany zasięg jaki może pokonać pojazd na baterii wysokiego napięcia. Gwarancja nie obejmuje usterek powstałych wskutek niestosowania się użytkownika do zapisów zawartych w Instrukcji Obsługi Samochodu. Szczegóły gwarancji znajdują się na stronie [https://www.kia.com/pl/] Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) oraz w Szwajcarii.