• Serie specjalne 500X Mirror, 500L Mirror i 500 Mirror wykorzystują najnowsze nowinki technologiczne łączące smartfon z systemem multimedialnym Uconnect.
  • System UconnectTM 7″ HD Live (z dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości) oferuje zintegrowanie z Apple CarPlay oraz kompatybilność z Android AutoTM, umożliwiającymi skopiowanie zawartości smartfonu na ekranie samochodu, dzięki czemu kierowca może mieć ciągle ręce na kierownicy i bezpiecznie prowadzić samochód, będąc cały czas w kontakcie ze światem.
  • Trzy serie specjalne Mirror wyróżniają się niebieskim kolorem, a swoją estetyką nawiązują do świata nowoczesnej technologii i łączności.
  • Całkowicie nowa 500X Mirror charakteryzuje się nowym, matowym lakierem Blue Jeans, satyno-chromowanymi detalami, znaczkiem „Mirror” na słupku, 17-calowymi felgami aluminiowymi w czarnym matowym kolorze oraz biksenonowymi reflektorami przednimi. Wnętrze samochodu zdobi oryginalny pas deski rozdzielczej w matowym kolorze Blue Jeans oraz nowa tapicerka z fotelami ozdobionymi granatowymi przeszyciami.
  • Tylko w 500L Mirror występuje nowy lakier Blue Venezia, szary dach Maestro, chromowane detale, logo „Mirror” na słupku, światła przeciwmgielne i 16- calowe felgi aluminiowe.
  • Przeznaczona dla  Klientów ceniących nowoczesne rozwiązania, 500 Mirror będzie dostępna we wszystkich kolorach gamy 500, a ponadto w niebieskim kolorze Italia. Nowa wersja ma chromowane elementy na zderzaku przednim, obudowy lusterek, felgi aluminiowe. Samochód dostępny jest w wersji hatchback ze szklanym dachem oraz w wersji cabrio.
  • Cena wersji Mirror rozpoczyna się od 53 050 zł.

W Salonach Fiata można zamawiać nowe serie specjalne 500 Mirror, 500X Mirror i 500L Mirror, przeznaczone dla Klientów podążającymi za najnowszymi trendami z dziedziny multimediów i łączności.
Po sukcesie odniesionym przez wprowadzonego w kwietniu ubiegłego roku Fiata 500 Mirror, gama poświęcona technologii UconnectTM LINK powiększa się o kolejne dwa modele z rodziny 500, oferując w ten sposób wszystkie korzyści bezpiecznej jazdy,  pozostając w ciągłym kontakcie ze światem.
Serie specjalne Mirror, każda prezentująca indywidualną estetykę i bogate wyposażenie, oferują w standardzie wyszukany systemem UconnectTM 7″ HD Live z Apple CarPlay i Android AutoTM. Jest to istotna zmiana, która ucieszy tych, którym zależy na coraz lepszej łączności pomiędzy samochodem a osobistymi urządzeniami.

Systemem UconnectTM 7″ HD LIVE.
Serie specjalne 500 Mirror, 500X Mirror i 500L Mirror oferują w standardzie najnowszej generacji system UconnectTM z 7″ ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości wyposażonym w Bluetooth z zestawem głośnomówiącym, streaming audio, czytnik SMS oraz funkcję rozpoznawania głosowego, porty Aux i USB z integracją iPod i sterowaniem na kierownicy. Na zamówienie, dodawana jest kamera cofania (tylko w modelach 500X i 500L) oraz nowy, wbudowany system nawigacji TomTom 3D.
Klient będzie ponadto cały czas połączony z usługami UconnectTM LIVE. Po pobraniu na swój smartfon bezpłatnej aplikacji UconnectTM LIVE z App Store lub z Google Play Store, UconnectTM LIVE oferuje streaming muzyki dzięki serwisom Deezer i TuneIn, zapewnia bieżące wiadomości dzięki serwisowi Reuters, nawigację połączoną z TomTom LIVE oraz możliwość pozostawania w stałym kontakcie z sieciami społecznościowymi, dzięki Facebook Check In i Twitter. Oprócz tego, dzięki aplikacjom eco:Drive i my:Car, oszczędność oraz ekologię.

Apple CarPlay i Android Auto.
Cechą szczególną systemu UconnectTM, w który wyposażone są wersje Mirror jest możliwość połączenia z Apple CarPlay – najinteligentniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a podczas jazdy – oraz kompatybilność z Android AutoTM, nowym systemem multimedialnym pozwalającym w pełni wykorzystać funkcjonalności Google.
Apple CarPlay umożliwia użytkownikowi wyświetlenie wskazówek optymalnych tras uzależnionych od ruchu, wykonywanie i odbieranie połączeń, odczytywanie wiadomości tekstowych i słuchanie muzyki, pozostając ciągle skupionym na jeździe.
System jest ponadto kompatybilny z Android AutoTM i przenosi doświadczenia z systemu Android do samochodu poprzez projekcję aplikacji i usług na ekran systemu multimedialnego. Zaprojektowany jest tak, aby zapewnić łatwy i bezpieczny dostęp do informacji podczas jazdy.
Kierowca może korzystać z Google MapsTM , aby uzyskać wskazówki na temat trasy i mieć łatwy dostęp do muzyki, treści multimedialnych oraz ulubionych komunikatorów. Prosta i natychmiastowa obsługa własnych urządzeń gwarantuje zawsze łatwe użytkowanie systemu, bezpieczną i w stałej łączności ze światem jazdę, w konsekwencji wysoką jakość podróżowania, jak również lepszą ergonomię.
Android Auto, Google Play i Google Maps to zastrzeżone znaki towarowe Google Inc.

Wyposażenie i walory estetyczne 500 Mirror, 500X Mirror i 500L Mirror.
Zaprezentowana po raz pierwszy na Salonie Samochodowym 2017 w Genewie, jako idealny samochód dla Klientów ceniących nowoczesne rozwiązania  i będących zawsze w kontakcie ze światem, 500 Mirror powraca teraz w odnowionej wersji, bazującej na poziomie wyposażenia Lounge. Nadwozie nowej serii specjalnej dostępnej w wersji cabrio i hatchback (ze szklanym dachem) wyróżnia się chromowanymi lusterkami zewnętrznymi, zderzakiem przednim z chromowanymi detalami, znaczkiem „Mirror” umieszczonym na słupku oraz ekskluzywnym niebieskim lakierem niebieskim Italia (opcja). Ponadto, na zamówienie każdy Klient może wyposażyć swój samochód w felgi aluminiowe 16” oraz nowe, specjalne fotele. Wewnątrz na pierwszy plan wysuwa się system UconnectTM 7″ HD Live z Apple CarPlay i kompatybilny z Android Auto. 500 Mirror jest dostępna w połączeniu ze wszystkimi silnikami wersji Lounge gamy 500.

Bazujące na wyposażeniu Pop Star, dwie pozostałe serie specjalne 500X Mirror i 500L Mirror stanowią najlepsze połączenie stylu i technologii, dzięki ekskluzywnym akcentom chromowanym oraz specjalnemu wyposażeniu standardowemu. 500X Mirror wyróżnia się nowym niebieskim matowym kolorem nadwozia  Blue Jeans (dostępnym na zamówienie) oraz wyszukanymi chromowanymi i satynowanymi elementami, jak klamki drzwi, listwy boczne, ramki świateł przeciwmgielnych, obudowy lusterek. Dodatkowo wzrok przyciągają znaczek  „Mirror”, umieszczony na słupku drzwi, eleganckie czarne 17″ felgi aluminiowe i przednie reflektory biksenonowe. Ten sam nowy i młodzieńczy charakter odnajdujemy w kabinie, gdzie ekskluzywna deska rozdzielcza w matowym niebieskim kolorze Blue Jeans doskonale pasuje do nowej tapicerki foteli z niebieskimi przeszyciami. Gama jednostek napędowych 500X Mirror składa się z  silników benzynowych: 1.6 e-TorQ o mocy 110 KM,  1.4 Multiair 140KM DDCT, 1.4 Multiair 140KM.

Duże zainteresowanie wzbudzi z pewnością także 500L Mirror, w którym debiutuje, właśnie dla tej serii specjalnej, dwukolorowe nadwozie łączące niebieski kolor Blue Venezia z szarym kolorem Maestro dachu, w połączeniu z elementami chromowanymi i obudową lusterek w szarym kolorze Maestro. Wynik końcowy robi niesamowite wrażenie, przywołujące na myśl, poprzez wrażenia estetyczne, świat nowoczesnych technologii. Całość jest „certyfikowana” przez logo „Mirror” umieszczone na słupku drzwi. Nową serię specjalną uzupełniają światła przeciwmgielne i 16″ obręcze kół ze stopu. Dostępne są również kolory  niebieski Bellagio, biały Gelato, czarny Cinema, szary Moda i szary Maestro, w połączeniu z błyszczącym czarnym dachem lub białym matowym dachem i obudową lusterek chromowaną lub w kolorze nadwozia.
Fiat 500L Mirror może być wyposażony w silniki  dostosowane do konkretnych wymagań Klienta: silnik benzynowy 1.4 o mocy 95KM,  silnik 1.4 T-Jet o mocy 120 KM, silnik  0.9 TwinAir o mocy 105KM oraz silnik Diesel 1.3 MultiJet o mocy 120 KM.

FCA Bank dla rodziny Mirror.
FCA Bank – bank Grupy FCA specjalizujący się w sektorze motoryzacyjnym i kredytach samochodowych – będzie wspierał markę Fiat podczas wprowadzenia na rynek rodziny 500 Mirror, proponując oferty finansowe odpowiadające potrzebom różnych grup docelowych, od Klientów prywatnych, po firmy i floty.
Dostępne są rozwiązania full service, typowo biznesowe, jak wynajem długoterminowy, aby umożliwić Klientowi prywatnemu czerpanie przyjemności z jazdy nowym samochodem już od zaraz.
Ponadto, wszystkie dostępne auta są połączone ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami ubezpieczeniowymi o wysokiej wartości dodanej zarówno dla Klienta, jak i dla pojazdu, aby zadowolić wszystkie potrzeby w zakresie mobilności.
Każdy rynek europejski, na którym działa FCA Bank przygotuje odpowiednią ofertę handlową, aby jak najlepiej dopasować ją do wymagań docelowej grupy Klientów.

Cena rodziny Mirror zaczyna się od 53 050 zł.
Wszystkie informacje na temat nowej rodziny 500 Mirror są dostępne dla Klientów na stronie  www.fiat.pl