• Marka Fiat Professional wraz z Dealerami ogłosiła wyprzedaż samochodów Fiat Fullback z rocznika 2017 z wyjątkowo wysokimi rabatami. W wyprzedażowej ofercie cena włoskiego pickupa zaczyna się już od 76 808 zł netto. Dodatkowo w czerwcu przy zakupie tego modelu Klienci mogą otrzymać najlepszą na rynku gwarancję MOPAR Maximum Care wydłużoną aż do 5 lat i 200 tys. km przebiegu.
  • Ponadto, wraz z ogłoszeniem oferty na Fiata Fullback wznowiona została akcja wyprzedaży pozostałych modeli marki Fiat Professional: Talento z 2017 roku jest dostępny już od 75362 netto oraz wyprodukowanych w zeszłym roku modeli Doblò Cargo i Fiorino. Oferta wyprzedażowa obowiązuje do 30 czerwca br.

Marka Fiat Professional wraz z Dealerami ogłosiła wyprzedaż samochodów Fiat Fullback z rocznika 2017 z wyjątkowo wysokimi rabatami. W wyprzedażowej ofercie cena włoskiego pickupa zaczyna się już od 76 808 zł netto. Dodatkowo w czerwcu przy zakupie tego modelu Klienci mogą otrzymać najlepszą na rynku gwarancję MOPAR Maximum Care wydłużoną aż do 5 lat i 200 tys. km przebiegu.

Ponadto, wraz z ogłoszeniem oferty na Fiata Fullbacka wznowiona została akcja wyprzedaży pozostałych modeli marki Fiat Professional: Talento z 2017 roku oraz wyprodukowanych w zeszłym roku modeli Doblò Cargo i Fiorino.
Oferta wyprzedażowa obowiązuje do 30 czerwca br.

Fiat Fullback został stworzony, by sprostać potrzebom Klientów wykorzystujących samochody do celów zawodowych. Pickup zachwyca wszechstronnym zastosowaniem, na które składają się jego zwycięskie cechy: duża pojemność skrzyni ładunkowej, ładowność ponad 1000 kg i maksymalna masa ciągniętej przyczepy przekraczająca trzy tony. Dodatkowo, napęd 4×4 oraz elektroniczny selektor trybu napędu 4WD są docenione przez osoby, które ze względu na swoją pracę, muszą poruszać się po nieutwardzonych drogach.

Fullback ma sportowe proporcje, dzięki wysuniętej do przodu kabinie i skróconym zwisie przednim. Przód wyróżnia się zdecydowanym włoskim stylem, zgodnie z nową stylistyką marki. Boki mają charakterystyczne żebra, nadające masywności nadwoziu a tylna część jest doskonale zintegrowana z kabiną. Wnętrze odzwierciedla funkcjonalność samochodu przeznaczonego do pracy, jak również komfort i elegancję typową dla wyższej gamy SUV-ów. Auto jest napędzane silnikiem turbo diesel o pojemności 2,4 litra dostępnym w dwóch wariantach mocy: 150 KM (113 kW) i momentem obrotowym 380 Nm lub 180 KM (133 kW) i odpowiednio 430 Nm, który może być połączony z dwoma typami skrzyni biegów: sześciostopniową, manualną lub pięciostopniową, automatyczną. W czerwcowej wyprzedaży ten rasowy pickup jest dostępny już od 76 808 zł netto. Atrakcyjną cenę dodatkowo uzupełnia przedłużona do 5 lat lub 200 tys. km gwarancja MOPAR Maximum Care.

Wraz z opublikowaniem nowej oferty wyprzedażowej na Fullback z 2017 roku spadły ceny pozostałych modeli z floty Fiat Professional. Funkcjonalny Talento, który optymalizuje wartość pracy, czasu i pieniądza, koncentrując się na rzeczywistych potrzebach Klientów, spełnianych poprzez wszystkie dostępne wersje modelu: furgony i kombi kosztuje teraz już od 75 362 netto zł za model wyprodukowany rok wcześniej.

Doblò Cargo to trzykrotny zwycięzca kategorii „Light Van Award” w prestiżowym brytyjskim konkursie „What Van? Award”, oferujący pojemność użytkową do od 3,4 do 5,4 m3 i ładowność od 750 kg do maksymalnie 1005 kg.

Z kolei Fiat Fiorino łączy kompaktowe wymiary ułatwiające sprawne poruszanie się w ruchu z pokaźną pojemnością ładunkową aż do 2,8 m3 oraz ładownością do 660 kg, plasując się na szczycie swojej klasy pod względem osiągów, kosztów obsługi, komfortu i funkcjonalności. Jego gama składa się z dwóch konfiguracji (Cargo i Kombi) i trzech jednostek napędowych (benzyna, benzyna/metan i olej napędowy.

Szczegółowa oferta dostępna na stronie www.fiatprofessional.pl i u autoryzowanych Dealerów marki Fiat Professional.