• Fiat Doblò Cargo został uznany za najlepszy Mały Samochód Dostawczy 2018 w testach Fleet Cars&Vans organizowanych przez redakcję miesięcznika Fleet.
  • Wersja dostawcza Fiata Doblò Cargo to trzykrotny zwycięzca kategorii „Light Van Award” w prestiżowym brytyjskim konkursie „What Van? Award”.
  • Auto oferuje pojemność użytkową od 3,4 do 5,4 m3 przy długości wewnętrznej wynoszącej do 3,4 m i ładowności od 750 kg do maksymalnie 1005 kg i jest dostępne w wersjach Standard, Maxi, XL, Work Up oraz jako Platforma do zabudowy.
  • Cena Fiata Doblò Cargo w wersji Business zaczyna się już od 39 990 zł netto.

Zakończyła się IV edycja testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium organizowanych przez redakcję miesięcznika Fleet.
Wydarzenie, które odbyło się w czerwcu na Torze Kielce w Miedzianej Górze, ma na celu prezentację dostępnych na polskim rynku modeli samochodów dla biznesu wraz z ofertą ich finansowania. Testy są też doskonałą okazją do przedstawienia nowych, często premierowych samochodów, innowacyjnych systemów, czy – w przypadku pojazdów użytkowych – zabudów.
W tym roku do testów zostało zgłoszonych aż 90 aut, które oceniało blisko stuosobowe jury złożone z osób reprezentujących branżę flotową, od największych korporacji po niewielkie przedsiębiorstwa. Zwyciezcy poszczególnych klas zostali ogłoszeni pod koniec czerwca na uroczystej gali. Tytuł najlepszego Małego Samochodu Dostawczego otrzymał Fiat Doblò Cargo.

Fiat Doblò stanowi już czwartą generację modelu, który został wprowadzony na rynek pod koniec 2000 roku, a jego kolejne odsłony były prezentowane w latach 2005 i 2010. Do dziś zostało zarejestrowanych ponad 1 milion 400 tys. samochodów Doblò (dane łączne obejmujące wersję osobową i dostawczą). Wyjątkowy projekt ewoluował z czasem, by zaspokoić oczekiwania i wymagania Klientów dotyczące mobilności, komfortu oraz poszanowania środowiska, które stopniowo stały się częścią wartości wyznawanych przez współczesne społeczeństwo.

Wersja dostawcza Cargo to trzykrotny zwycięzca kategorii „Light Van Award” w prestiżowym brytyjskim konkursie „What Van? Award”. Auto oferuje pojemność użytkową od 3,4 do 5,4 m3 przy długości wewnętrznej wynoszącej do 3,4 m i ładowności od 750 kg do maksymalnie 1005 kg i jest dostępne w wersjach Standard, Maxi, XL, Work Up oraz jako Platforma do zabudowy. Dzięki zastosowaniu strategii „silników odpowiednich do każdego zadania” Doblò Cargo oferuje maksymalne osiągi dostosowane do różnorodnych profesjonalnych potrzeb i specyfiki użytkowania. Jednostki napędowe idealnie sprawdzają się zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i na dłuższych trasach, oferując imponujące osiągi, wysoki moment obrotowy przy każdej prędkości oraz optymalne zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji. Przyszły zarządca floty ma do wyboru ekonomiczne i elastyczne silniki MultiJet2 o mocy 80/95, 105 lub 120 KM, 95 MPI oraz 120 T-Jet wystepujący również w wersji Natural Power. Cena Fiata Doblò Cargo w wersji Business zaczyna się już od 39 990 zł netto.

Szczegóły dostępne u autoryzowanych dealerów i na stronie www.fiatprofessional.pl