• Włoska marka wspiera aktualnego Mistrza Polski w hokeju na lodzie – GKS Tychy.
  • Współpraca ma podłoże regionalne, hokeiści pochodzą z miasta, w którym znajduje się jeden z największych zakładów produkcyjnych FCA na świecie, nagrodzony tytułem Gold Level World Class Manufacturing.
  • GKS Tychy, 4-krotny Mistrz Polski i 9-krotny Wicemistrz, rozpoczyna sezon 2019/2020, w którym do stycznia rozegra 20 spotkań w roli gospodarza.
  • Oficjalnym samochodem GKS Tychy pozostaje bestsellerowy Fiat Tipo, doceniony nad Wisłą za funkcjonalność, komfort i styl.

Marka Fiat od lat wspiera zdrowy tryb życia Polaków, włączając się w liczne inicjatywy sportowe w kraju.
Jedną z nich jest partnerstwo motoryzacyjne właściciela marki Fiat, Grupy FCA, z aktualnym Mistrzem Polski w hokeju na lodzie, drużyną GKS Tychy. Współpraca ta ma podłoże regionalne, to właśnie w Tychach znajduje się jeden z największych zakładów produkcyjnych FCA na świecie, uhonorowany tytułem Gold Level World Class Manufacturing za najlepsze i najbardziej skuteczne w skali światowej metody zarządzania systemem produkcyjnym. Z kolei tyscy hokeiści na długiej liście swoich zwycięstw mają łącznie aż cztery Mistrzostwa Polski, dziewięć tytułów Wicemistrza, osiem zdobytych Pucharów Polski, trzy Superpuchary Polski oraz trzecie miejsce wywalczone przed trzema laty w Pucharze Kontynentalnym.
W rozpoczętym 17 września sezonie 2019/2020 drużyna trenera Andrieja Gusau będzie bronić tytułu Mistrza Polski, rozgrywając do stycznia ponad 40 meczów sezonu zasadniczego, z czego 24 przed własną publicznością. Przed nami cztery miesiące emocjonujących zmagań, w których tyskich hokeistów będzie wspierać marka Fiat, zaś oficjalnym samochodem GKS Tychy pozostanie nowoczesny model Tipo.

Fiat Tipo skupia uwagę tysięcy kibiców oglądających rozgrywki drużyny grającej w Polskiej Hokej Lidze (PHL), najwyżej notowanej profesjonalnej ligi hokejowej w kraju,  samochód pojawia się na tafli lodowiska w przerwach spotkań. Ten innowacyjny model, adresowany do aktywnych osób, jakie zasilają szeregi fanów GKS Tychy, jest na polskim rynku najchętniej wybieranym modelem marki, docenionym za funkcjonalność, komfort i styl.
Tipo już na samym początku produkcji został odznaczony tytułem „Autobest” w kategorii „Best Buy Car 2016″, oznaczającym najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów, przyznanym przez międzynarodowe jury składające się z 26 branżowych dziennikarzy motoryzacyjnych, a następnie zasypany branżowymi nagrodami w kraju.
Nowa gama Tipo składa się z trzech wersji nadwozia (sedan, hatchback i kombi) oraz czterech poziomów wyposażenia (Street, Mirror, S-Design i Sport), które zaspokoją potrzeby bardzo zróżnicowanej Klienteli pod względem wieku, gustów i potrzeb w zakresie mobilności. Modele S-Design i Sport zaprojektowano z myślą o młodych, dynamicznych kierowcach, dla których ważny jest atrakcyjny wygląd i silny, sportowy charakter auta. Fiat Tipo, który podbił serca Polaków połączeniem nowoczesności, komfortu i niewygórowanej ceny, jest osiągalny już od 44 900 zł za wersję sedan napędzaną silnikiem 1.4 95 KM.

Pełna oferta jest dostępna u autoryzowanych Dealerów i na stronie https://www.fiat.pl/.