• Redakcja działu motoryzacji Wirtualnej Polski, portali WP Moto i WP Autokult, wybrała najlepsze samochody wprowadzone na rynek w zeszłym roku.
  • Legendarny Jeep Wrangler czwartej generacji zwyciężył w szeroko interpretowanej kategorii samochodu „Na wielką podróż we dwoje”.
  • Nowy Jeep Wrangler łączy legendarny off-roadowy potencjał z kultową stylistyką marki i zaawansowaną technologią, oferując najlepsze właściwości terenowe i równie wyjątkowe cechy podczas codziennej eksploatacji w mieście.
  • Cena nowego Jeepa Wranglera zaczyna się od 186 900 zł za wersję Sport z silnikiem benzynowym 2.0T o mocy 272 KM.
  • Pełna oferta Wranglera jest dostępna u autoryzowanych Dealerów i na stronie www.jeep.pl.

Redakcja działu motoryzacji Wirtualnej Polski wybrała najlepsze samochody 2018 roku. Dziennikarze dokonali wyboru spośród aut, które zadebiutowały na rynku w zeszłym roku.
W ekskluzywnym gronie laureatów znalazł się potężny Jeep Wrangler, zwycięzca kategorii „Na wielką podróż we dwoje”. Wygrana w Wirtualnej Polsce to już kolejny tytuł dla nowej generacji amerykańskiego SUV-a. Tylko w 2019 roku Wrangler zdobył już tytuły: „4×4 of the Year”, przyznany przez angielski „4×4 Magazine”, „Samochodu Legendy” w plebiscycie „The Best of Moto 2018″ portalu moto.pl i „Premiery Motoryzacyjnej” w głosowaniu „Auto Lider 2018″ zorganizowanym przez redakcje motoryzacyjne wydawnictwa Bauer.

Serwisy motoryzacyjne Wirtualnej Polski, WP Moto i WP Autokult, to największe w kraju internetowe media motoryzacyjne, które co miesiąc przyciągają 4 miliony użytkowników. Wirtualna Polska przygotowuje miesięcznie około 350 materiałów redakcyjnych w dziale Motoryzacja Są to zarówno aktualności i poradniki dla kierowców, jak i ekskluzywne teksty dla prawdziwych pasjonatów, opracowane przez najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych w kraju, z redaktorem naczelnym Mariuszem Zmysłowskim na czele. To właśnie ci dziennikarze zdecydowali, że nowy Jeep Wrangler najlepiej się sprawdzi podczas „Wielkiej podróży we dwoje”.
Szukając idealnego samochodu na wielką podróż we dwoje, redakcja skupiła się na emocjach, które pozwalają zamienić tę podróż w wyjątkowe wspomnienie. Jednocześnie brała też pod uwagę funkcje praktyczne i możliwości, jakie zapewniają poszczególne samochody. Kategoria była niezwykle szeroka, od francuskiego, sportowego coupé, przez japoński kompakt i brytyjski hatchback, aż po legendarny, amerykański SUV. Co zdecydowało o wygranej Jeepa? Redakcja doceniła wszechstronność nowej generacji kultowego Wranglera, mistrza jazdy terenowej i unikalnego samochodu do codziennej użytkowania w mieście w jednym. Nowy Wrangler zapewnia doskonały poziom komfortu oraz lepszą dynamikę jazdy, będąc jedynym w swoim rodzaju autem gotowym do napisania nowego, niespotykanego rozdziału w legendarnej historii marki Jeep, która rozpoczęła się w 1941 roku.

Nagrodzona, czwarta generacja Jeepa Wranglera łączy legendarny off-roadowy potencjał z kultową stylistyką marki i zaawansowaną technologią. Najnowszy Wrangler zachwyca niezrównanym wyposażeniem technicznym, w zależności od wersji obejmującym dwa zaawansowane systemy napędu 4×4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennie jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock, oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.
Nowy Jeep Wrangler doskonale radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i na ulicach miast, oferując nowoczesny design, który pozostaje wierny swemu oryginałowi, jednocześnie łącząc w sobie większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową oraz zaawansowane funkcje technologiczne w zakresie bezpieczeństwa i łączności. Liczne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego obejmują m.in. monitorowanie martwego pola z ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, kamerę cofania ParkView z dynamicznymi liniami siatki, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC) z systemem ERM przeciwdziałającym przewróceniu się pojazdu i cztery poduszki powietrzne w standardzie. Z kolei o łączność dba nowy system multimedialny UconnectTM kompatybilny z aplikacjami Apple CarPlay oraz Android Auto wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 7″ lub 8,4″ z funkcją „pinch-and-zoom”.
Jeep Wrangler czwartej generacji jest dostępny w trzech różnych poziomach wyposażenia: Sport, Sahara i Rubicon, w konfiguracjach 2- lub 4-drzwiowej. Sahara dodatkowo oferuje nowy pakiet Overland zapewniający bardziej ekskluzywny wygląd. W Europie przyszli właściciele Jeepa Wrangler mogą wybierać spośród dwóch nowych silników: 2,2-litrowego turbo diesla MultiJet II i 2,0-litrowej jednostki benzynowej z turbodoładowaniem, współpracujących z nową, ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów i funkcją Stop-Start (ESS).
Cena nowego Jeepa Wranglera zaczyna się od 186 900 zł za wersję Sport z silnikiem benzynowym 2.0T o mocy 272 KM.
Pełna oferta dot. nowego Jeepa Wranglera jest dostępna u autoryzowanych Dealerów i na stronie www.jeep.pl.