• W sercu wspaniałej doliny Val d’Ayas w północnych Włoszech marka Jeep powitała zimowy sezon, organizując jazdy testowe samochodami z napędem 4×4.
  • Kultowy Wrangler i cała gama wyjątkowych modeli terenowych w wersji Trailhawk gwiazdami zimowej imprezy pod znakiem Jeepa.
  • W świetle reflektorów w Champoluc również nowy Jeep Wrangler 1941 designed by Mopar w specjalnej konfiguracji w 100% dopuszczonej do ruchu ulicznego, wyposażony w specjalne części Jeep Performance Parts maksymalnie podkreślające jego możliwości terenowe.

 

Marka Jeep®, korzystając z zimowego sezonu, organizuje jazdy testowe w Champoluc (Aosta), w sercu pięknej doliny Val d’Ayas. Drugi rok z rzędu, na lokalizację zimowej imprezy pod znakiem Jeepa we Włoszech, marka wybiera CampZero, Active Resort przeznaczony dla miłośników gór.

W ubiegłym tygodniu,  w  przepięknej górskiej scenerii pokrytej pierwszym tegorocznym śniegiem, grupa przedstawicieli międzynarodowych mediów miała okazję zasiąść za kierownicą samochodów z gamy Jeepa z specjalnym terenowym wyposażeniem. Były to  m.in. kultowy Wrangler w wersji  Rubicon i Sahara oraz cała rodzina modeli Trailhawk specjalnie zaprojektowanych do jazdy 4×4, w tym Renegade, Cherokee, Compass i Grand Cherokee.

W szczególności, goście w Champoluc mogli docenić „bezstresową” jazdę, którą zapewniają zaawansowane systemy Jeep 4×4: od Active Drive Low w modelu Renegade  po system napędu Rock-Trac we Wranglerze Rubicon, profesjonalny system kontroli właściwości terenowych Jeep Selec-Terrain i zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym system ostrzegania przed kolizją (Forward Collision Warning), system ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu (Lane Departure Warning), adaptacyjny tempomat i układ kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control).

Gama SUV-ów Jeepa oferuje jeszcze lepsze wrażenia z jazdy również dzięki nowym opcjom personalizacji oferowanym przez Mopar®, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla wszystkich samochodów Grupy FCA. Jeep Wrangler 1941, designed by Mopar®, był jednym z modeli dostępnych na CampZero i oferowanych do jazd testowych. Jest to model z napędem 4×4 w 100% konfiguracji dopuszczonej do ruchu ulicznego, wzmocniony przez specjalne części z gamy Jeep Performance Parts wyrażające niekwestionowane zdolności terenowe Wranglera: 2-calowy lift zawieszenia, „snorkel”, czarne listwy progowe, czarną pokrywę wlewu paliwa, maty podłogowe all-weather. Dodatkowo, maskę silnika ozdabia naklejka „1941″