• Marka Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu bez potrzeby angażowania jakiekolwiek kapitału na wpłatę początkową.
 • W ramach abonamentu Klient otrzymuje nowy model z gamy Fiat Professional na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej i rocznego przebiegu.
 • Abonament pokrywa większość wydatków użytkowania pojazdu, a Klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z jego eksploatacją, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.
 • „Fiat Professional Abonament” jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.
 • Szczegółowe warunki są podane na www.abonament.fiatprofessional.pl

W odpowiedzi na rynkowe trendy, marka Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy model Fiata Professional na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej (już od 0%) i rocznego przebiegu. Abonament pokrywa większość wydatków użytkowania pojazdu, a Klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z jego eksploatacją, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

To, co wyróżnia „Fiat Professional Abonament” od podobnych tego typu programów dostępnych na rynku, to kompleksowość. W racie abonamentu są zawarte nie tylko finansowanie oraz podstawowe przeglądy, ale kompletna obsługa serwisowa, pełne ubezpieczenie, a nawet komplet opon zimowych.
„Fiat Professional Abonament” jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.
„Fiat Professional Abonament” został przygotowany w ramach programu FCA Fleet Services, którego operatorem jest FCA Leasing we współpracy z ALD Automotive.
Z myślą o wygodzie Klientów dostępne są trzy wysokości opłaty wstępnej: 0%, 5% lub 10% i aż cztery opcje rocznego przebiegu (20,- 30,- 40,- a nawet 100 tys. km).
W stałym, miesięcznym abonamencie zawarte są:

 • Finansowanie nowego samochodu na okres 24 miesięcy w oparciu o stałą stopę procentową;
 • Pełne ubezpieczenie komunikacyjne AC/OC/NW z udziałem własnym 1500 zł;
 • Pełna obsługa serwisowa;
 • Komplet opon zimowych;
 • Rejestracja pojazdu;
 • Samochód zastępczy do 3 dni;
 • Assistance.

Dodatkową korzyścią „Fiat Professional Abonament” jest gwarancja zwrotu samochodu na koniec umowy. Klient może wówczas wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowany pojazd lub zwrócić go i zrezygnować z dalszej kontynuacji programu.
Flota dostępnych w „Fiat Professional Abonament” aut obejmuje wybrane wersje najbardziej popularnych modeli: numer jeden na krajowym rynku samochodów dostawczych Fiat Ducato, ładowny i kompaktowy Talento Furgon i Talento Kombi, a także Doblò Cargo oraz Fiorino.

Wpłata własna

0%

Okres użytkowania

24 m-ce

Przebieg roczny (km)

20 tys.

30 tys.

40 tys.

 

Ducato VAN L2H2 2.3 MJ II 130 KM

Rata miesięczna zł netto

1529

1659

1799

Talento VAN SX L2H1 1.6 120 KM

Rata miesięczna zł netto

1489

1639

1799

Talento Kombi SX L2H1 1.6 145 KM

Rata miesięczna zł netto

1699

1859

2039

Doblo Cargo SX L2H1 1.4 95 KM

Rata miesięczna zł netto

999

1089

1189

Fiorino Cargo Base 1.4 77 KM

Rata miesięczna zł netto

679

749

809

„Fiat Professional Abonament” to nowatorskie i kompleksowe rozwiązanie finansowe oferujące wygodę Klientom, którzy w tym roku planują zakup nowych samochodów dostawczych do firm. Program jest dostępny u wybranych dealerów marki. Szczegółowe warunki są podane na stronie www.abonament.fiatprofessional.pl