• Dzisiaj Grupa FCA podzieli się z międzynarodowymi mediami swoją wizją mobilności w najbliższej przyszłości.
  • Potrójna premiera odbędzie się na nowym, symbolicznym placu, Agorze, zaaranżowanym na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2019.
  • To ważne wydarzenie będzie transmitowane na żywo o godz. 10:45 pod następującym linkiem.

FCA wybrała prestiżową genewską scenę, aby zaprezentować trzy ważne światowe premiery marek Alfa Romeo, Fiat i Jeep®, podczas jednego, wielkiego wydarzenia, które odbędzie się w Agorze, symbolicznym miejscu zaaranżowanym idealnie na skrzyżowaniu dróg komunikacyjnych wokół stoisk FCA na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2019.
Ta nowa strefa została zaprojektowana w oparciu o ideę wspólnego dzielenia się pomysłami, podobnie jak główny plac, Agora, czyli miejsce zgromadzeń w miastach starożytnej Grecji, centrum, wokół którego toczyło życie, bijące serce każdego działania, gdzie wolność myśli staje się nieodzowną częścią codziennego życia.
W ten sam sposób, nowa Agora zaaranżowana dzisiaj w Genewie, jest symbolicznym miejscem wybranym przez FCA, by wyrazić i podzielić się swoją wizją mobilności w niedalekiej przyszłości, popartą unikalnym dziedzictwem zasobów ludzkich i technologicznych.

Otwarta przestrzeń będzie otoczona przez komfortowe, podwyższone stoisko, oferując zwiedzającym genewskie targi motoryzacyjne uprzywilejowany punkt widokowy na  nowości FCA. Ponadto, wierna idei miejsca służącego zgromadzeniom i debatom, Grupa zaoferuje każdemu wirtualny dostęp do Agory podczas prezentacji dla międzynarodowych mediów: o godz. 10:45 pod następującym linkiem to niezwykłe wydarzenie będzie transmitowane na żywo.