STYL

Stelvio to pierwszy SUV Marki Alfa Romeo. Dzięki wyjątkowej, eleganckiej stylistyce i dopracowanym elementom wykończenia z charakterystycznym trilobo znajdującym się z przodu samochodu przyciąga uwagę każdego kto pojawia się w jego otoczeniu. Nadwozie łączy wyjątkową zwinność właściwą samochodom kompaktowym z uniwersalnością, przestronnością i pojemnością bagażnika typową dla tradycyjnego SUV a, wyznaczając nowe standardy w kategorii samochodów SUV.

KOMFORT

Ze Stelvio, Alfa Romeo otwiera nowy sposób pojmowania samochodów w kategorii SUV. Dzięki szczegółowym badaniom poświęconym ergonomii i funkcjonalności, wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób aby pomimo zajmowanej wysokiej pozycji za kierownicą, kierowca nie rezygnował z wrażenia sportowej jazdy klasą sedan, co zaliczyc można za przełomowe rozwiązania w tej klasie pojazdów. Stelvio to SUV o sportowej duszy wyróżniający się wyjątkową wszechstronnością oraz przestronnym, prostym i funkcjonalnym wnętrzem, w którym komfortowo na tylnej kanapie może podróżować troje pasażerów.

TECHNOLOGIA

Wersja podstawowa Stelvio jest wyposażona w nowoczesny system informacyjno-multimedialny Alfa Romeo opracowany we współpracy z firmą Magneti Marelli. W tej wersji dostępny jest standardowy kolorowy wyświetlacz o przekatnej 6,5” obsługiwany za pomocą wygodnej obrotowej gałki (rotary pad) znajdującej się na konsoli środkowej pomiędzy przednimi fotelami. W konfiguracjach systemu informacyjno-multimedialnego dostępne są specjalne aplikacje opracowane przez Alfa Romeo: MyCar umożliwia diagnostykę samochodu, natomiast Efficient Drive monitoruje zużycie paliwa i styl jazdy. System oferuje też zaawansowaną funkcję rozpoznawania mowy oraz sterowanie za pomocą przycisków na kierownicy, a technologia Bluetooth umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki ze smartfona i korzystanie z zestawu głośnomówiącego do telefonu.

BEZPIECZEŃSTWO

Stelvio zostało wyposażone w systemy bezpieczeństwa takie jak zintegrowany system hamulcowy (Integrated Brake System, IBS) czy innowacyjny układ elektromechaniczny łączący kontrolę stabilności z tradycyjnym wspomaganiem hamulców. To ostatnie, nowatorskie rozwiązanie umożliwia natychmiastową reakcję układu hamowania, poprawiając osiągi i niezawodność w każdych warunkach drogowych.

1
Poznań, Gorzysława 9

pon-piątek 8-18
sobota 8-15
tel. 61-87-32-101
salon@pol-car.pl

2
Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 18

pon. – piątek: 9 – 18;
sobota: 9 – 14
tel. 62-735-50-55 w. 120
salono@pol-car.pl

Pobierz katalog modelu
Pobierz katalog modelu
Stelvio_8p_PL.PDF
1.0 MiB
833 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik modelu 2017
Pobierz cennik modelu 2017
Cennik_AR-STELVIO_ROK-PRODUKCJI-20171102.pdf
1.1 MiB
2011 Downloads
Szczegóły
Pobierz cennik modelu 2018
Pobierz cennik modelu 2018
aug20_STELVIO_2018.pdf
1.1 MiB
873 Downloads
Szczegóły