• Nowy kompaktowy SUV powrócił w roli gwiazdy na boisko Juventusu przy okazji wielkiego meczu 34. kolejki Serie A, kiedy to gospodarze zmierzyli się z Napoli w decydującej rozgrywce o Mistrzostwo Włoch.
  • Mecz komentowało dwoje wyjątkowych komentatorów: Luca Ward i Denise Capezza.

W zeszłą niedzielę, podczas kluczowego meczu rozgrywanego pomiędzy Juventusem a Napoli, publiczność Allianz Stadium po raz pierwszy mogła podziwiać u stóp wschodniej trybuny wyjątkowy egzemplarz Jeepa® Compassa w metalicznym, czerwonym kolorze Redline.
Tej niezwykle ważnej rozgrywce towarzyszyło dwoje słynnych komentatorów: Luca Ward i Denise Capezza. Pierwszy, aktor filmowy, który na swoim koncie ma również dubbingowane role, znany jest z podkładania głosu gwiazdom filmowym pokroju Russella Crowe’a, Samuela L. Jacksona, Pierce’a Brosnana, Hugh Granta i Keanu Reeves’a. Komentował także spotkanie na najważniejszych kanałach społecznościowych, kibicując szczególnie drużynie „Bianconerich”. Druga to wschodząca gwiazda aktorstwa z Neapolu, ulubienica telewizyjnej publiczności, sympatyzująca z piłkarzami z formacji neapolitańskiej.
Ten specjalny Jeep Compass obecny będzie również na kolejnych spotkaniach rozgrywanych przez Juventus u siebie – z Bolonią 6 maja i z Hellas Verona 20 maja.

Poza stadionem można podziwiać Compassa we wszystkich Salonach Jeepa. Aby spełnić wszystkie wymagania Klientów, Jeep Compass dostępny jest we Włoszech z silnikiem benzynowym oraz dwoma silnikami diesla, trzema poziomami mocy i czterema różnymi wersjami wyposażenia: Sport, Longitude, Limited – topowej wersji gamy pod względem elegancji, wyposażenia i technologii zastosowanej w standardzie – oraz Business, przeznaczonej dla przedstawicieli wolnych zawodów i służbowych flot. Jeep Compass łączy typowe dla Jeepa, legendarne możliwości offroadowe i doskonałą dynamikę na drodze z autentycznym i nowoczesnym designem oraz bogatym wyposażeniem technologicznym.

Model prezentowany na Allianz Stadium jest jednak bardzo wyjątkowy…