• W całej Polsce rusza dziś Jeep Freedom Days – wielka akcja rabatowa na modele z rocznika 2018.
  • Jeep Compass jest dostępny z rabatem do 40 000 zł, a Jeep Renegade – z rabatem do 20 000 zł.
  • Dealerzy zapraszają do salonów i na stronę www.wyprzedaz.jeep.pl.

Bądź swobodny, niezależny i teraz jeszcze bardziej wolny! Dziś w całej Polsce rusza Jeep Freedom Days, podczas których dealerzy otwierają drzwi do wolności w salonach Jeepa i oferują samochody z rocznika 2018 w najlepszych cenach. Tylko do 13 kwietnia Jeep Compass jest dostępny z rabatem do 40 000 zł, a Jeep Renegade – z rabatem do 20 000 zł. Każdy, kto chce posmakować prawdziwej wolności w swoim nowym Jeepie, powinien jeszcze dziś odwiedzić najbliższy salon marki. Zapraszamy!

Marka Jeep, należąca do Grupy Fiat Chrysler Automobiles, od przeszło 75 lat jest synonimem legendarnej dzielności terenowej połączonej z funkcjonalnością w mieście. Oryginalny Jeep Willis z 1941 r. był jednym z pierwszych pojazdów wojskowych z masowej produkcji w USA i to właśnie on stanowił inspirację do rozwoju samochodów cywilnych marki Jeep w latach 50. Współczesna gama Jeepa, złożona z pięciu dzielnych modeli, czerpie z dziedzictwa Willisa, pozostając synonimem amerykańskiej wolności, dzielności i przygody. I właśnie dziś nadarza się szczególna okazja, by poczuć smak tej wolności – podczas rozpoczynających się 1 kwietnia Jeep Freedom Days ceny słynnych amerykańskich SUV-ów z siedmioszczelinowym grillem spadają nawet o 40 000 zł. Bestsellerowy w Polsce i Europie, nowy Renegade, który łączy niezrównane możliwości terenowe marki Jeep z wymiarami i stylizacją idealną do lifestyle’owego wykorzystania w mieście, do 13 kwietnia jest dostępny w cenie już od 67 249 zł za wersję Sport z silnikiem 120 KM z 2018 roku.

Nowa generacja Jeepa Compassa, wprowadzona do salonów niespełna dwa lata temu, łączy najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe napędu 4×4, doskonałą dynamikę na drodze, poczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem oraz szeroki wachlarz zaawansowanych technologii z zakresu łączności i bezpieczeństwa potwierdzonych maksymalnymi pięcioma gwiazdkami EuroNCAP. Podczas Jeep Freedom Days ceny Compassa spadły nawet o 40 000zł.

Rabaty na Jeepa Cherokee, najsprawniejszego w swojej klasie SUV-a wyposażonego w zaawansowane funkcje techniczne i szereg systemów bezpieczeństwa i ochrony podczas dzielnej jazdy terenowej i komfortowego przemieszczania się po zatłoczonych aglomeracjach, przekroczyły pułap 20 000 zł i tylko do 13 kwietnia Jeep Cherokee z 2018 roku w wersji Limited wyposażony w silnik 2.2 MJD A9 AWD kosztuje już od 190 371 zł.

Najbardziej utytułowany SUV w historii – Jeep Grand Cherokee – na polskim rynku jest dostępny aż w sześciu wersjach (Limited, Overland, Night Eagle II, ekskluzywnej Summit, terenowej Trailhawk oraz najbardziej usportowionych i najmocniejszych SRT oraz ponad 700-konnej Trackhawk). Fani mocnych wrażeń off-roadowych mogą upolować Grand Cherokee z 2018 roku podczas Jeep Freedom Days o blisko 45 000 zł taniej od oryginalnej ceny cennikowej.

Podczas akcji rabatowej Jeep Freedom Days polscy Klienci będą też mieli szansę na zakup flagowego modelu marki – niekwestionowanego mistrza jazdy terenowej i jednocześnie komfortowy samochód do miasta – Jeepa Wranglera. Tego niezwykłego SUVa, który tylko w tym roku w Polsce zdobył już trzy nagrody, można nabyć z upustem ponad 30 000 zł z rocznika 2018.

Dealerzy zapraszają do salonów i na stronę www.wyprzedaz.jeep.pl.