• Serwis Otomoto.pl ogłosił wyniki rankingu „Internetowy Samochód Roku 2017″.
  • W kategorii „Auta Osobowe Nowe” pierwsze miejsce zajął Fiat Tipo, który „zdumiewa” rynek niezwykłym zestawieniem wyposażenia, jakości i ceny zaczynającej się już od 43900 zł z VAT za auto z klimatyzacją i radiem UConnect z USB.
  • Fiat Ducato, numer jeden w rankingu serwisu Otomoto w latach 2015-2016, ponownie obronił tytuł Internetowego Samochodu Roku w kategorii „Samochody Dostawcze do 3,5 tony”.
  • Fiat Ducato to także od 11 lat bezapelacyjny lider całego rynku lekkich aut dostawczych.

Serwis Otomoto.pl ogłosił wyniki rankingu „Internetowy Samochód Roku 2017″. Opiera się on na analizie zainteresowania ogłoszeniami zamieszczanymi na portalu, który pozostaje największą bazą zapytań i ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce.

W kategorii „Auta Osobowe Nowe” pierwsze miejsce zajął Fiat Tipo. Jak podaje serwis „Fiat dokonał nieprawdopodobnego wręcz wyczynu”. Po tym, jak wprowadzony na rynek w 2015 r. Tipo zaczęło zbierać mnóstwo pozytywnych opinii w testach, a relacje pierwszych użytkowników je potwierdziły, zainteresowanie tym tanim, a przy tym świetnie wyglądającym samochodem gwałtownie wzrosło. W 2016 r. nawet nie było go w TOP 10, a w 2017 – pierwsze miejsce!”.
Największym zainteresowaniem użytkowników Otomoto w 2017 roku cieszył się Tipo sedan, za nim 5 drzwiowy hatchback, a na końcu rodzinna wersja nadwoziowa station wagon. Wszystkie trzy modele cechuje stylowe i funkcjonalne wzornictwo, ergonomiczne, bogato wyposażone wnętrza oraz zaskakująco konkurencyjne ceny. To właśnie to założenie zapewniło modelowi Tipo sukces rynkowy w Polsce (8436 egzemplarzy zarejestrowanych przez Klientów w 2017 roku), a wcześniej tytuł „Autobest” w kategorii „Best Buy Car 2016″, oznaczający najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów, nadany przez międzynarodowe jury składające się z 26 branżowych dziennikarzy motoryzacyjnych. I rzeczywiście, Tipo „zadziwia” rynek niezwykłym zestawieniem wyposażenia, jakości i ceny zaczynającej się już od 43 900 zł z VAT za auto z klimatyzacją i radiem UConnect z USB.

To jednak nie koniec zwycięstw marek Grupy FCA. Fiat Ducato, numer jeden w rankingu serwisu Otomoto w latach 2015-2016, ponownie obronił tytuł Internetowego Samochodu Roku w kategorii „Samochody Dostawcze do 3,5 tony”. Wyniki rankingu potwierdzają topową pozycję Ducato nie tylko w gamie Fiat Professional, ale i na całym krajowym rynku aut dostawczych: Ducato od 11 lat pozostaje najlepiej sprzedającym się modelem na rynku lekkich samochodów dostawczych (7178 egzemplarzy zarejestrowanych w 2017 roku). Fiat Ducato wygrywa zarówno pod względem wartości użytkowych, mnogości zastosowań i oferowanych zabudów, jak i jakości sieci dealerskiej oraz serwisowej Fiat Professional. Samochód oferuje przeszło dwa tysiące możliwych konfiguracji, osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3 i liczne wersje umożliwiające dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb Klientów. Ducato występuje, jako Furgon do przewozu towarów, Kombi i Panorama przeznaczone do przewozu osób oraz podwozie do zabudowy, w cenie zaczynającej się od 72 650 zł bez VAT za wersję Kabina do zabudowy.

Szczegółowa oferta dostępna u autoryzowanych dealerów i na stronach www.fiat.pl oraz www.fiatprofessional.pl