Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie drużyna Bianconeri zdobyła pierwsze trofeum sezonu: Puchar Włoch – TIM Cup, wywalczony czwarty raz z rzędu.
Jest to absolutny rekord w skali całych Włoch, świętowany wraz z marką Jeep®.

Wczoraj wieczorem, w pięknej scenerii Stadionu Olimpijskiego w Rzymie, Juventus zdobył trzynasty, a czwarty z rzędu Puchar Włoch – TIM Cup.

Rekordowe osiągnięcie, przypadło w udziale piłkarzom w biało-czarnych koszulkach, którym towarzyszyła marka Jeep®. To dwie supermarki, które razem i każda z osobna, stanowią siłę, autentyczność, pasję, dążenie do pokonania wszelkich przeszkód i od sześciu sezonów są synonimem sukcesu i ciągłego pokonywania granic.

Jest to krok w stronę jeszcze bardziej ambitnego celu: zdobycia siódmego Mistrzostwa Włoch z rzędu, do którego brakuje właściwie tylko arytmetycznej pewności, zważywszy na przewagę punktową nad pozostałymi drużynami. W ten sposób Biało-Czarni potwierdziliby bezdyskusyjnie prymat w skali całych Włoch, z czterema tytułami Mistrza i czterema Pucharami od sezonu 2014-2015 do teraz. Przewaga, która przywołuje na myśl legendarne możliwości off-roadowe „4×4″ Jeepa, zbudowana na intuicji i innowacyjności, dzięki którym gama SUV-ów marki była od zawsze najbardziej nagradzaną w historii.