• Włoscy Mistrzowie w piłce nożnej lecą do Stanów Zjednoczonych, by zagrać w prestiżowych towarzyskich rozgrywkach poprzedzających nowy sezon.
  • Towarzyszyć im będzie flota SUV-ów Jeepa® z najbardziej utytułowanej gamy w historii.
  • Współpraca pomiędzy marką Jeep a Juventusem, oparta na autentyczności, pasji i możliwości pokonywania każdego wyzwania, jest tak samo silna, jak zawsze.

W tym miesiącu Juventus, włoscy Mistrzowie w piłce nożnej, polecą do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w prestiżowych, towarzyskich rozgrywkach przeciwko kilku najlepszym europejskim zespołom.

Pierwszy klubowy mecz odbędzie się przeciwko drużynie Bayernu Monachium 25 lipca o 19.00 na stadionie Lincoln Financial Field w Filadelfii. Następnie, 28 lipca o godz. 13.00 drużyna Juve zmierzy się z Benficą na Red Bull Arena w Harrison w New Jersey, a później z Realem Madryt na FedEx Field w Waszyngtonie 4 sierpnia o 18.00.
Podczas tego pobytu, Juventus weźmie także udział w meczu All Stars amerykańskiej ligi Major League Soccer na stadionie Mercedes Benz w Atalancie, który odbędzie się 1 sierpnia.

Oczywiście, marka Jeep®, po raz szósty oficjalny sponsor Juventusu Turyn, będzie towarzyszyć Klubowi na każdym etapie jego trasy, świętując udaną współpracę pomiędzy dwoma markami chlubiącymi się niezwykłą historią. Juventus jest najskuteczniejszą w historii włoską drużyną futbolową, a Jeep to marka motoryzacyjna, obecna na rynku SUV-ów od ponad 75 lat.
Jeep i Juventus wspólnie zmieniają historię i pobijają kolejne rekordy.
Przez ostatnie cztery kolejne sezony, Juventus odniósł podwójny sukces, zdobywając Mistrzostwo zarówno w Serii A, jak i w Pucharze Włoch, zawsze z logo Jeepa na koszulce. To niesamowite osiągnięcie dokonane cztery razy z rzędu w Serii A i cztery razy z rzędu w Pucharze Włoch, brzmi prawie jak „4×4″ w najlepszym, jeepowym stylu.

Podczas tego bezprecedensowego okresu sukcesów, który rozpoczął się w sezonie 2011-2012, Juventus zdobywał kolejno siedem tytułów Serii A, stając się pierwszym klubem w historii włoskiej piłki nożnej, któremu się to udało.

Pobijając swoje własne rekordy, Juventus pokazuje kolejne, fascynujące podobieństwo do marki Jeep, z którą współpraca oparta jest na autentyczności, pasji i możliwości pokonywania każdego wyzwania.

W tym roku, gama najbardziej utytułowanych w historii SUV-ów Jeepa, została całkowicie odnowiona, pozostając jednocześnie wierną swej tradycji. Niedawno zaprezentowany został publiczności całkowicie nowy Jeep Wrangler. Dzięki swojemu kultowemu i autentycznemu stylowi, model łączy legendarne umiejętności terenowe z doskonałym komfortem. Nowy jest również Jeep Renegade 2019, w którym debiutuje innowacyjna gama silników benzynowych zaprojektowanych, by zapewnić maksymalną oszczędność spalania oraz wyjątkowe osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie. Wkrótce pojawi się też nowy Jeep Cherokee, najnowsza odsłona najlepszego w swojej kategorii pod względem umiejętności offroadowych SUV-a.

Jeep, towarzysząc Juventusowi w sezonie pełnym wyzwań, wciela w życie swoje przewodnie hasło „Go Anywhere, Do Anything”, umacniając w obu markach pewność własnych możliwości i radzenie sobie z wszelkimi przeszkodami.