W Motor Village Marylebone zorganizowano wystawę fotograficzną poświęconą Expedition Earth.
Przed podróżą dookoła świata na pokładzie legendarnego Jeepa®
 Wranglera Rubicona, Expedition Earth zatrzymuje się w Londynie.
Wystawa będzie otwarta dla publiczności do 22 września.

Marka Jeep® nie ustaje w promowaniu ducha przygody i w dniach od 17 do 22 września, w Motor Village w Londynie, będzie gospodarzem wystawy przedstawiającej inspirującą podróż zespołu Expedition Earth. W ramach zrodzonego z miłości do przygody przedsięwzięcia, zespół Expedition Earth przejedzie przez siedem kontynentów, by w ciągu trzech lat pokonać legendarnym Jeepem Wranglerem ponad 350 000 km. Wystawa ta zbiega się z przyjazdem do Londynu zespołu rozpoczynającego drugi etap podróży.
Z tej okazji, Salon na Wigmore Street w Londynie, który zwykle gości samochody Fiata Chryslera Automobiles, został przekształcony w wielki raj Jeepów, w którym wystawione są wszystkie modele marki, które były inspiracją dla bohaterów przedsięwzięcia- w tym między innymi Jeep Willys, CJ-7 i Wrangler 1941 designed by Mopar®. Światła reflektorów skierowane będą również na „Gunthera”, Jeepa Wranglera Rubicona, który jest trzecim członkiem zespołu Expedition Earth. Na parterze natomiast, w przestrzeni wystawowej dostępnej dla publiczności, można będzie podziwiać niezwykłe zdjęcia i filmy zrealizowane podczas podróży.

Podróżując z Ameryki Północnej do Południowej, przez Afrykę aż do Europy, zespół Expedition Earth, w skład którego wchodzi Bridget, Topher i Gunther odkrył i uwiecznił bogactwo cudownych krajobrazów, które zostaną zaprezentowane w galerii wraz z wieloma niepublikowanymi dotąd zdjęciami. Mówiąc o celu ich podróży, Bridget powiedziała: „Expedition Earth skupia się na promowaniu naturalnego piękna tej planety, inspirując tych, którzy nas śledzą i czytają, do utrzymania Ziemi w czystości, a także ukazując zagrożenia i kruchość, z którymi zmaga się planeta”.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się więcej o podróży Expedition Earth należy odwiedzić stronę www.expeditionearth.live.