• Debiutuje nowy Ram Heavy Duty 2019, wzorzec pod względem osiągów, możliwości, technologii i luksusu.
  • Marka Jeep® prezentuje nowego Jeepa Gladiatora, średnich rozmiarów pick-upa z najlepszym w historii napędem 4×4.
  • Specjalnie przygotowany przez Mopar Gladiator Rubicon prezentuje możliwości indywidualizacji nowego pick-upa Jeep z otwartym nadwoziem.

Na tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Ameryce Północnej, który odbywa się od 14 do 27 stycznia w Detroit, marki Jeep®, Mopar i Ram prezentują szeroką gamę nowości, w tym nowego Rama Heavy Duty 2019, nowego Jeepa Gladiatora oraz egzemplarz nowego Gladiatora Rubicona, zindywidualizowanego przez Mopar.

W Detroit ma miejsce premiera nowego Rama Heavy Duty 2019, pick-upa o najlepszych w tym segmencie osiągach, który może pochwalić się uciągiem równym 15 921 kg oraz ładownością 3483 kg. Oprócz tego, napędza go niespotykany nigdy wcześniej, imponujący moment obrotowy 1000 lb.-ft (1350 Nm), wytwarzane przez silnik turbodiesel I6 Cummins. Nowy Ram Heavy Duty stanowi ponadto punkt odniesienia pod względem jazdy, jakości prowadzenia, elegancji materiałów, innowacyjności i technologii, proponując dużo więcej niż jakakolwiek konkurencyjna oferta. Nowa linia pick-upów Ram Heavy Duty 2019 gwarantuje najnowsze osiągnięcia pod względem możliwości wykorzystania samochodu w codziennej jeździe.
Szczegółowe informacje na temat nowego modelu, zdjęcia oraz teksty dostępne są pod tym linkiem.

Światła reflektorów stoiska Jeepa w Detroit skierowane są na nowego Jeepa Gladiatora, który oznacza powrót marki do segmentu pick-upów. Nowy model, średnich rozmiarów pick-up z najlepszym w historii napędem 4×4, inspirowany jest długą tradycją mocnych i niezawodnych pick-upów amerykańskiej marki i oferuje funkcjonalność, prawdziwy design Jeepa, swobodę jazdy na otwartej przestrzeni, bogate wyposażenie i uniwersalność, najlepszą w kategorii ładowność i uciąg, oszczędne oraz zaawansowane technologicznie zespoły napędowe, najwyższy poziom dynamiki jazdy w terenie i po zwykłych drogach oraz innowacyjne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo.
Informacje na temat nowego Jeepa Gladiatora, zdjęcia i teksty dostępne są pod tym linkiem.

Specjalnie przygotowany przez Mopar i wystawiany na Salonie Jeep Gladiator Rubicon prezentuje możliwości nowego pick-upa średnich rozmiarów z otwartym nadwoziem z najlepszymi w historii możliwościami off-roadowymi.
Zmiany wprowadzone przez Mopar do prezentowanego na NAIAS samochodu obejmują: podniesione o dwa cale zawieszenie, drzwi rurowe, progi ochronne oraz światła do jazdy off-roadowej LED 5 i 7 cali, wszystkie pochodzące z gamy akcesoriów Jeep Performance Parts (JPP). Tkaninowy daszek przeciwsłoneczny dopasowany jest do rurowych drzwi, by zapewnić nieporównywalne z żadnym innym, seryjnie produkowanym pick-upem uczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem. Z obydwóch stron skrzyni, z tyłu, zostało dodane logo JPP. Pozostałe akcesoria Mopar obejmują ekskluzywne, pięcioramienne obręcze kół, naklejkę na pokrywie silnika, grill Mopar z efektem „blacked-out” oraz pasy mocujące przy szybie przedniej.
Więcej informacji na temat spersonalizowanego przez Mopar modelu oraz jego zdjęcia dostępne są pod tym linkiem.