Nasza Firma ponownie znalazła się w gronie laureatów „Gazel Biznesu” czyli najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Wyróżnienia przyznawane są corocznie (od 2000 roku) na podstawie rankingu przygotowywanego dla dziennika Puls Biznesu przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland.

„Gazela Biznesu” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale radzi sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Kryteria przyznawania tego wyróżnienia dostosowane są do lokalnych warunków gospodarczych i promują małą i średnią przedsiębiorczość.
Tytuł „Gazeli Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny, a o jego przyznaniu nie decyduje jury, ale wyniki finansowe przedsiębiorstwa z ostatnich lat.
To że przejrzystość prowadzenia biznesu się opłaca, a obecność w rankingu może pomóc w kontaktach i umocnić pozycje na rynku jest oczywiste. Znalezienie się wśród laureatów zwiększa wiarygodność i jest dla partnerów biznesowych sygnałem, że przedsiębiorstwo wciąż się rozwija. To także prestiż i potwierdzenie wysokiej jakości.

Fot. Wojciech Robakowski