Odkryj najnowsze opony, wyprodukowane w Europie, przeznaczone dla samochodów osobowych, SUV-ów i lekkich pojazdów dostawczych, które przez cały rok zapewnią Ci idealny kompromis między trwałością, a komfortem użytkowania.

Najważniejsze zalety gamy to:

 • 23 rozmiary w korzystnych cenach,
 • oznaczenie 3PMSF potwierdzające spełnianie wszystkich wymagań stawianych oponom zimowym,
 • zoptymalizowana konstrukcja rowków poprzecznych zwiększająca skuteczność hamowania w każdych warunkach (poziom B na etykiecie EU w kategorii hamowanie na mokrej nawierzchni),
 • wzdłużne rowki gwarantujące wyjątkową przyczepność podczas jazdy po mokrej nawierzchni,
 • zastosowanie dwóch rodzajów lameli 3D pozwalające uzyskać optymalne osiągi zarówno zimą, jak i latem.

Skontaktuj się z Autoryzowanym Serwisem POL-CAR i wymień opony w swoim aucie na najnowsze opony całoroczne EUROREPAR RELIANCE ALLSEASON!

Szczegółowe informacje u Doradców Serwisowych.

  Umów się na wizytę serwisową

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administratorem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)