Wielka Wyprzedaż rocznika 2023

POL-CAR ogłasza wyprzedaż na wybrane modele z rocznika 2023! Zaoszczędź nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą wyprzedaży samochodów z rocznika 2023. Samochody marki KIA w bogatych wersjach wyposażenia dostępne są od ręki. Odwiedź salon KIA POL-CAR w Poznaniu na ul. Gorzysława 9 i skorzystaj z naszych specjalnych ofert finansowania, rabatów oraz dodatkowych usług, które świadczy autoryzowany dealer. Wypełnij formularz poniżej, aby poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Obowiązuje do wyczerpania zapasów.

  Uzupełnij formularz

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administarotem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)

   

  KONTAKT

  Salon KIA
  Poznań, Gorzysława 9
  tel: 61 87 32 270
  kia.salon@pol-car.pl
  pon. – piątek: 9 – 18
  soboty: 9 – 14