Autoryzowana Stacja Obsługi

image

 

Wszyscy pragną, aby ich samochód był inwestycją długoterminową. Aby tak się stało, należy pamiętać o przestrzeganiu planu obsługi serwisowej i wykonywaniu corocznych przeglądów okresowych lub przeglądów co np: 15.000 czy 20.000 km – zgodnie z zapisem w instrukcji obsługi pojazdu. Jeśli nie wiesz, co jest najlepsze dla Twojego samochodu, możesz być pewien, że sprawdzenie go przez wysoce wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych techników, używających odpowiednich narzędzi i części zamiennych, będzie gwarancją sprawności technicznej Twojego samochodu przez długi czas. Poznaj zalety oferty serwisu POL-CAR:

 

Serwis wszystkich marek
Nie ma znaczenie jakim autem jeździsz, serwisujemy auta wszystkich marek samochodowych. Możesz odwiedzić nas zarówno Fiatem Panda jak i Toyotą Corollą, Fordem Transitem, Volkswagenem Passatem lub innym samochodem, dla nas to nie problem!

 

Twoje auto w pewnych rękach – wykwalifikowany personel
Nasi Eksperci dysponują wiedzą w zakresie obsługi wszystkich marek samochodowych z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje auto jest we właściwych rękach, a dokonana obsługa serwisowa lub naprawa odbędzie się bez przeszkód i z wykorzystaniem najwyższej jakości części zamiennych.

 

Korzystne ceny i wysoka konkurencyjność względem niezależnych serwisów
Jednym z najczęściej powielanych mitów jest ten mówiący o wysokich cenach serwisu aut w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Serwis POL-CAR posiada bardzo konkurencyjne ceny obsługi samochodów, które niejednokrotnie są o wiele niższe niż w innych nieautoryzowanych warsztatach samochodowych, które często nie posiadają wystarczających kwalifikacji do przeprowadzenia większych napraw. Liczne sezonowe promocje serwisowe, umożliwiają na zaoszczędzenie jeszcze większej ilości pieniędzy.

 

Możliwość doboru korzystnego terminu
Korzystając z usług serwisu wielomarkowego POL-CAR sam dobierasz termin, który Ci odpowiada. Kontaktując się z nami osobiście, telefonicznie jak również mailowo otrzymasz propozycję kilku terminów, z których wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego auta.

 

Wygodny sposób płatności i naprawa na papierze
Każda przeprowadzona obsługa serwisowa lub naprawa może zostać sfinalizowana w dogodny dla Ciebie sposób, zarówno w formie gotówkowej jak i bezgotówkowej. Dodatkowo na każdą przeprowadzoną naprawę otrzymasz FV, w której wyszczególnione zostaną czynności serwisowe. Pamiętaj! Korzystając z serwisów niezależnych zdarza się, że po wykonanej obsłudze serwisowej lub naprawie nie otrzymasz historii naprawy lub FV, co nie tylko jest niezgodne z prawem, ale również pozbawia Cię dowodu przeprowadzonej naprawy.

 

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb:

 

 Przeglądy okresowe
Naprawy układu zawieszenia
Naprawy układu hamulcowego
Serwis klimatyzacji
Serwis ogumienia
Badania techniczne – SKP
Pomoc drogowa
Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Umów się już teraz!

Poznań, Gorzysława 9
pon. – piątek: 7 – 19
sobota: 7 – 14
tel. 61-87-32-200
serwisfiat@pol-car.pl

  Umów się na wizytę serwisową

  Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni robocze)

  Wybierz dział i miejsce, z którym chcesz się skontaktować

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) - mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.

  Administarotem przekazanych nam danych jest Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-057), ul. Gorzysława 9

  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)