• Najważniejsze coroczne spotkanie członków Jeep® Owners Group (JOG) i entuzjastów marki Jeep odbędzie się w dniach 13-15 lipca br. w sercu Styrii (Austria).
  • Trzy dni ekscytujących przygód w autentycznym stylu Jeep.
  • Nowy Wrangler – sukcesor pierwszego samochodu Jeepa – będzie gwiazdą wydarzenia i będzie dostępny do jazd testowych na trudnych trasach terenowych.
  • Link do rejestracji i kompletny program imprezy są dostępne na stronie www.campjeep2018.com oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych Jeepa.

Europejski Camp Jeep® 2018, największa i najbardziej ekscytująca impreza roku dla wszystkich członków Jeep Owners Group (JOG) i fanów marki przybywających z całej Europy, odbędzie się na torze Spielberg Arena w Red Bull Ring w Austrii w dniach 13-15 lipca br.

Wspaniała lokalizacja będzie odpowiednim tłem dla ekscytującego corocznego wydarzenia obfitującego w program pełen przygód i wrażeń. A niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej imprezy będzie nowy Jeep Wrangler.

Odwiedzający Camp Jeep będą mogli przetestować możliwości terenowe nowego modelu na specjalnie przygotowanych trasach oraz osobiście przekonać, że zachowanie na drodze i lepsza dynamika jazdy sprawiają, że jest to idealny pojazd również do codziennego użytku.

Link do rejestracji i kompletny program Camp Jeep 2018 jest dostępny na stronie www.campjeep2018.com oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych Jeepa:

JOG: https://ownersgroup.jeep.com/

Facebook: https://www.facebook.com/jeepownersgroup/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepownersgroup/

Twitter: https://twitter.com/ownersgroupjeep

Czwarta generacja kultowego Wranglera jest najbardziej wszechstronnym pojazdem terenowym w historii, dzięki zastosowaniu licznych nowych technologii, które w zależności od poziomu wyposażenia obejmują dwa zaawansowane napędy 4×4, Command-Trac i Rock Trac oraz blokadę tylnego mechanizmu różnicowego Tru-Lock, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Trac-Lok oraz elektronicznie rozłączany stabilizator przedniej osi.

Oprócz jazd testowych za kierownicą Wranglera, na uczestników piątej edycji Camp Jeep czeka bogaty program obejmujący również możliwość wypróbowania na torze wyścigowym niesamowitego Grand Cherokee Trackhawk z 6.2-litrowym silnikiem V8 turbo generującym 700 KM, najpotężniejszego i najszybszego modelu Jeepa w historii.

Publiczność będzie mogła przetestować także inne modele z gamy Jeep i wystawić na próbę własne umiejętności jazdy terenowej, korzystając z porad doświadczonych kierowców Jeep Academy, dostępnych w specjalnie przygotowanej strefie technicznej i ucząc się ekstremalnych trików do wykorzystania na drodze.

Niesamowitą atmosferę w stylu Jeep Jamboree uzupełniają dodatkowo liczne pokazy, koncerty, stoiska z grillem i zajęcia dla dzieci. Wszystko odbywa się według tej samej triumfalnej formuły, tak jak w amerykańskiej tradycji imprez 4×4 odbywających się każdego roku w różnych stanach USA, od Kalifornii i Maine po Arizonę i Tennessee. Ponad 30 takich wydarzeń firmowanych przez markę Jeep odbywa się corocznie w USA. Pierwsza takie wydarzenie miało miejsce w 1953 r. na legendarnym szlaku Rubicon w górach pomiędzy Kalifornią a Nevadą.