• 16 kwietnia we wszystkich Salonach Fiata startuje tydzień najlepszych ofert na samochody z rocznika 2017.
 • Na swoich właścicieli czekają samochody rodziny Tipo w cenach niższych nawet o 10 000 zł*!
 • Drugiej tak dobrej okazji nie będzie, dlatego już dziś warto zajrzeć na stronę www.wyprzedazfiat.pl i wybrać dla siebie model spośród aut dostępnych od ręki.
 • Promocja kończy się 21 kwietnia lub wraz z wyczerpaniem dostępności poszczególnych modeli.

Kwiecień, plecień, bo przeplata i obniża ceny Fiata! W dniu 16 kwietnia we wszystkich Salonach Fiata startuje tydzień najlepszych ofert na samochody z rocznika 2017.
Na swoich właścicieli czekają ostatnie sztuki – w tym rodzina Tipo w cenach niższych nawet o 10 000 zł*! Drugiej tak dobrej okazji nie będzie, dlatego już dziś warto zajrzeć na stronę www.wyprzedazfiat.pl i wybrać dla siebie model spośród aut dostępnych od ręki. Tym bardziej, że promocja kończy się już 21 kwietnia br. lub wraz z wyczerpaniem dostępności poszczególnych modeli.

Fiat żegna zimę wiosenną wyprzedażą rocznika 2017. Od poniedziałku do soboty, czyli od 16 do 21 kwietnia br. dealerzy Fiata będą wietrzyć magazyny, oferując nowe samochody wyprodukowane w zeszłym roku! W ofercie aut dostępnych od ręki znajdziemy gamę bestsellerowego Fiata Tipo. Do wyboru są: 5-drzwiowy hatchback adresowany do młodszych Klientów, rodzinny Station Wagon oraz elegancki Tipo sedan, które w wiosennej wyprzedaży kosztują nawet o 10 000 zł mniej*.
Rodzina Tipo to reprezentanci Fiata w największym segmencie rynku w Polsce – klasie samochodów kompaktowych. Wyróżniają ją stylowe wzornictwo, ergonomiczne i bogato wyposażone wnętrza oraz zaskakująco konkurencyjne ceny, teraz jeszcze niższe niż zazwyczaj. Na dowód powyższego w 2016 roku Tipo został odznaczony tytułem „Autobest” w kategorii „Best Buy Car 2016″, oznaczającym najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów, przyznanym przez międzynarodowe jury składające się z 26 branżowych dziennikarzy motoryzacyjnych.

Na wyprzedaży oprócz gamy Tipo znajdziemy również pozostałe modele z nowoczesnej gamy Fiata:

 • Panda z rabatami nawet do 8000 zł
 • Punto z rabatami nawet do 7000zł
 • kultowa rodzina Fiata 500:
  • legendarna „500″, z rabatami nawet do 9000 zł
  • rodzinny 500L z rabatami nawet do 14 000 zł
  • crossover 500X z rabatami nawet do 11000 zł
 • minivany Qubo i Doblò z rabatami do 15000 zł
 • kabriolet 124 Spider z rabatami do 17500 zł

 

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Lista samochodów dostępnych od ręki na stronie internetowej: www.wyprzedazfiat.pl.

*Wyprzedaż obejmuje wszystkie samochody marki FIAT z rocznika 2017. Liczba samochodów ograniczona – do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w salonach Fiata i na stronie www.fiat.pl. Dane spółki: FCA Poland S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Grażyńskiego 141. Prezentacja produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciach. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.