• Cztery samochody Jeep® zindywidualizowane przy wykorzystaniu części  Jeep Performance Parts  marki Mopar, zostały zaprezentowane podczas Targów SEMA, które odbyły się w dniach 30.10. – 2.11.2018 w Las Vegas.
  • To wyjątkowe samochody koncepcyjne przygotowane na tegoroczną edycję Easter Jeep Safari – Jeep Nacho, Jeep Jeepster, Jeep Sandstorm i Jeep Wagoneer Roadtrip.
  • Jeep Wrangler po raz dziewiąty z rzędu uhonorowany przez SEMA tytułem „4×4/SUV of the Year”.
  • Kultowy Wrangler jest jedynym pojazdem, który otrzymał prestiżowy tytuł SEMA Awards przyznawany od 2010 roku.

Podczas Międzynarodowych Targów Special Equipment Market Association 2018 (SEMA), marka Jeep® zaprezentowała na stoisku Mopar cztery samochody, w których wykorzystano części Jeep Performance Parts i akcesoria Mopar.
Impreza stanowiąca stały punkt kalendarza tysięcy fanów tuningu odbyła się w Las Vegas w dniach 30.10.- 2.11.2018

W specjalnej strefie o powierzchni 15,345 mmarka Mopar zaprezentowała najbardziej znaczące samochody koncepcyjne przygotowane na tegoroczną, marcową, 52. edycję Easter Jeep Safari, wydarzenie dla entuzjastów jazdy offroadowej, które odbywa się w tygodniu przed Wielkanocą na najbardziej malowniczych trasach regionu Moab.
Trzy z samochodów: Jeepster Jeep, Nacho Jeep i Jeep Sandstorm, to wyjątkowe, ekstremalne indywidualizacje nowego Wranglera, oddające hołd ikonie marki Jeep, natomiast Wagoneer Roadtrip bazuje na legendarnym Jeepie Wagoneerze.

Samochód koncepcyjny Nacho Jeep wyposażony jest w tylny most z blokadą „JPP Ultimate Dana 44TMAdvanTEK®”. Nowe osie są wyjątkowo wytrzymałe, zatem super silny Jeep Wrangler może dotrzeć tam, gdzie inni boją się wyruszyć. Tuningowe wyposażenie obejmuje technologię AdvanTEK Gear, która zmniejsza gabaryty skrzyni, zapewniając większą wytrzymałość i trwałość oraz poprawiając prześwit (dostępna tylko na wybranych rynkach regionu EMEA).

Ponadto, po raz dziewiąty z rzędu, Jeep Wrangler zdobył prestiżowy tytuł „4×4/SUV of the Year” przyznany podczas ceremonii wręczania nagród SEMA Vehicle Reveal 2018, która miała miejsce 29.10.2018 w Centrum Kongresowym w Las Vegas.

Tytuł ten potwierdza, że Jeep Wrangler jest liderem w świecie indywidualizacji samochodów, dzięki współpracy z marką Mopar oferującą ponad 180 ekskluzywnych firmowych akcesoriów, stworzonych w celu zwiększenia możliwości personalizacji nowego Jeepa Wranglera i wzbogacenia stylu życia właścicieli i użytkowników tego modelu.

Nagroda SEMA Awards, przyznawana od 2010 roku, to ważne wyróżnienie i dowód uznania organizatorów Targów SEMA Show dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) promujące najciekawsze zaprezentowane pojazdy i montowane nowe części.
Jeep Wrangler to jedyny samochód, który od 2010 roku otrzymuje ten prestiżowy tytuł przyznawany przez jury SEMA Show, jako najbardziej „accessory-friendly” w swojej klasie.